Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zdraví

Potřebujete zpomalit a nechat se hýčkat? Vyzkoušejte program harmonie pro ženy terapeutky Terezy Lindauerové!

Jistě to také znáte. Staráte se o všechny a o všechno. Dokonalá doma i v práci. Jenže pak najednou začnou docházet síly a vy si na pokraji vyčerpání všimnete, že jediná bytost, o kterou se tolik nestaráte (zejména co se duševní hygieny týče), jste vy sama. Právě nedostatek odpočinku, stres, absence času „jen pro sebe“ vede často k psychickému i fyzickému vyčerpání, které může končit i depresemi, syndromem vyhoření, či „jen“ dlouhodobou nespokojeností se svým životem.

Pokud chcete dobít baterky a dozvědět se něco více o pro vás vhodné stravě, bylinkách, koření, ale i vůních pro zklidnění, vyzkoušejte měsíční ájurvédský program terapeutky Terezy Lindauerové – HARMONIE PRO ŽENY. Během jednoho měsíce dostanete nejen potřebné informace a doporučení, ale také tělovou terapii na míru vašemu ájurvédskému typu a také harmonizační masáž hlavy.

Zapomínáme na sebe. Ve snaze obstát na všech metách, obstarat domácnost, odvádět kvalitní práci v zaměstnání, být dobrými partnerkami/manželkami, na sebe zkrátka zapomínáme. Přitom pokud se věnujeme i sobě, zjistíme, že najednou máme mnohem více energie, vše jde tak nějak lehčeji a do našeho života se navrátí ona pověstná lehkost bytí.

Stále častěji za mnou chodí ženy, které působí doslova uhnaně, mají toho moc, na nic nemají čas a chtějí vše rychle stihnout. Právě dnešní zrychlená doba mě inspirovala k programu HARMONIE PRO ŽENY, neboť si myslím, že pokud budeme v harmonii my, ženy, rázem se do větší pohody dostane i celá rodina, ale také naše okolí. Jde vlastně o takové propojení ájurvédského hýčkání těla i duše. Jedno bez druhého prostě fungovat nemůže a dost často se na to zapomíná,“ vysvětluje ájurvédská terapeutka Tereza Lindauerová a dodává: „Program je vymyšlen jako měsíční ale samozřejmě, pokud má klientka nedostatek času, můžeme ho protáhnout o týden, dva, důležitá je celková pohoda. Pokud klientku program zaujme, můžeme pokračovat déle, ať už v jednotlivých terapiích, či masážích.“

Co měsíční program HARMONIE PRO ŽENY ájurvédské terapeutky Terezy Lindauerové obnáší? V praxi to znamená učinit v jednom měsíci tři návštěvy u terapeutky. První je na bázi vstupního setkání, kdy se během zhruba hodiny a půl dozvíte více o svém ájurvédském typu, který Tereza zjistí diagnostikou dle pulzu, jazyka, i nehtů. Dále si popovídáte o vhodném režimu, plánu stravy, dostanete doporučení na koření, bylinky, olejíčky, i vonné esence a další důležité pomocníky, které vedou ke zklidnění.

Druhá návštěva je plná hýčkání a bude se skládat z tělové terapie vhodné pro váš typ. Zkrátka se hodinu necháte opečovávat a v příjemném prostředí salonu Terezy Lindauerové si nádherně odpočinete.

Posledním, třetím bodem je závěrečná hodinová harmonizace (energetická terapie), která je zakončená zklidňující masáží hlavy.

Program lze upravit na míru klientce, dle jejích přání. Cena programu HARMONIE PRO ŽENY je 3.500 Kč.

Mgr. Tereza Lindauerová
vystudovala fakultu Dálného východu na Filosofické fakultě v Praze a původně ji to vlastně táhlo k čínské medicíně. Během objevování tajů fungování čínské medicíny se Tereza dostala k ajurvédě a bylo jasno. Ta ji svou zdánlivou jednoduchostí zcela učarovala a ve spojení s jógou, kterou už mnoho let praktikuje, to byla kombinace, která ji nadchla a nadšení trvá dodnes. Své ajurvédské znalosti sbírala nejprve jako samouk, vlastně začala ajurvédským vařením a kurzem indické kuchyně, pak se ale zamilovala do masáží a ájurvédských procedur, které se rozhodla zblízka si prohlédnout a studovat na Srí Lance, kterou si rychle oblíbila. V Čechách je Tereza věrnou následovnicí MUDr. Martiny Ziskové, kterou uznává a respektuje nejen jako ajurvédského odborníka, ale i skvělého člověka, který jí pomáhá na cestě za poznáním. V současné době se Tereza zaměřuje na ajurvédskou diagnostiku  – pomocí pulzu díky níž určuje individuální konstituci svých klientů a pak jim na míru vytváří plán na životní styl, stravování, cvičení atd. Právě to je totiž základem ajurvédy, žijte, jezte a užívejte koření a byliny podle své konstituce a máte naději, že váš život bude zdravý a plnohodnotný. Dále dělá ajurvédské masáže a také víkendy, kde se snaží jednoduše propojit základy ajurvédy a jógy. A co Tereze na ajurvédě učarovalo nejvíc? Tenhle 5 tisíc let starý systém není žádné dogma – můžete ho začlenit do života celý, nebo jen pár procent a vždy to má dobrý efekt a umí obohatit váš život.

Zdroj: www.zdravivharmonii.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *