Atrium Flora otevřelo nové prodejny Sephora a Sizeer

V oblíbeném pražském obchodním centru Atrium Flora můžete nově navštívit prodejnu Sephora a také prodejnu oblečení a obuvi Sizeer. Pokud chcete nákupem potěšit i své blízké a nevíte, co jim vybrat, můžete jim pořídit dárkovou kartu obchodního centra.

V pražském obchodním centru Atrium Flora se nově usadily obchody Sephora a Sizeer. Pořídit kvalitní parfémy a kosmetiku můžete v Sephoře již od půlky října. Do prodejny se stylovým oblečením a obuví Sizeer také nově nebudete muset daleko, je další novinkou v Atriu Flora. Obchod Sizeer vám přináší to nejlepší z oděvního průmyslu – najdete v něm kvalitní oblečení od značek, jako jsou Nike, Adidas, Reebok, Vans, Converse nebo Lacoste, ale i mnoho dalších. V Sizeer pořídíte oblečení a obuv pro muže, ženy i děti. Ve známé Sephoře vás zase okouzlí jedinečné vůně a dekorativní i pečující kosmetika.

Pokud hledáte vhodný dárek pro své blízké, profesionální personál vám rád poradí. Ovšem jestliže si nejste jistí, čím potěšit, můžete si v infocentru Atria Flora zakoupit dárkové karty v preferované hodnotě. Jedná se o předplacenou platební kartu, se kterou si její majitel může zakoupit zboží a služby v obchodech obchodního centra Atrium Flora. Kartu nabijete na vámi zvolenou částku a vámi obdarované osobě pak zbývá už jen si v Atriu Flora vybrat, co si přeje. Nemusíte tím riskovat nevhodný dárek a víte, že radost uděláte určitě. V obchodním centru si přijde na své každý. Obchody jsou otevřeny denně od 9 do 21 hodin, v neděli pak od 10 do 21 hodin.

Zdroj: www.atrium-flora.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *