Objevte novou kolekci Louis Vuitton X Grace Coddington plnou zvířecích motivů!

Značka Louis Vuitton má ve své novodobé historii již dlouhou tradici kolaborativních projektů s různými osobnostmi z řad umělců jako například Jeff Koons, Stephen Sprouse a Yayoi Kusama. Všichni dostali možnost vtisknout svoji „originální stopu“ legendárnímu Monogramu. Nyní je na řadě proslulá Grace Coddington, která pro značku Louis Vuitton se svým charakteristickým stylem navrhla ve spolupráci s Nicolasem Ghesquièrem kompaktní, ale ucelenou kolekci koženého zboží, doplňků, bot a oblečení přímo inspirovanou její velkou láskou ke kočkám.

Grace Coddington

V kolekci objevují motivy jejích milovaných perských koček – Pumpkin a Blanket – a psa Léona, který patří Nicolasovi Ghesquièrovi. Zvířátka, která nakreslila Grace, skáčou po poli oranžových „monogramů“. Zvolená barevnost odkazuje na její vlasy barvy ohně. Přivítejte novou kapitolu v příběhu značky Louis Vuitton: kolekci Catogram.

V kolekci Catoram se snoubí tvůrčí šarm s precizním řemeslným zpracováním, které je pro značku Louis Vuitton typické: kabelky mají podšívku s iniciálami a vzorem myší; štítek na zavazadla má dokonale začištěné spoje. Jedna z produktových řad kolekce, Cats On Leather, naprosto věrně reprodukuje zvířecí vzory v několika barvách na přírodní kůži v excentrické interpretaci klasického savoir- faire. Kabelky řadící se k nové klasice značky (například Petite Malle nebo City Steamer) a ikonické modely (Speedy či Neverfull) se prezentují v nové podobě. I vlněné deky a nylonové deštníky z kolekce Catoram mají punc originálního módního manifestu. Je to jako závan svěžího větru: společenské kabelky dostaly tvar ležící kočky nebo sladce se usmívajícího psíka. Luxusní pyžama a negližé byla povýšena na elegantní denní oblečení.

Tato odvážná rebelie je samozřejmě zcela v duchu subversivního stylu Grace a Nicolasovy fascinace excentriky. Jako společný jmenovatel zde funguje jejich sdílená láska ke zvířatům.

Nadčasový luxus oživený hravým duchem; objekty, které vás budou všude doprovázet jako věrná zvířátka. Kolekce Louis Vuitton X Grace Coddington bude v prodeji od listopadu 2018.

Zdroj: Louis Vuitton

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.