Čím rozzářit partnerův úsměv pod vánočním stromečkem?

Každý rok stejný scénář – pár týdnů ustavičně hledáte inspiraci na ideální vánoční dárek pro partnera a ač se snažíte sebevíc, dárek, se kterým byste mu zároveň darovali i velkou dávku radosti, ne a ne vymyslet. Přestaňte namáhat hlavu a prohlédněte si tipy, se kterými nešlápnete vedle.

Zážitek a poznání
Láska prochází žaludkem. Který muž ohrne nos nad dobrým jídlem a kvalitním pitím? Existují degustace, kde během jednoho večera ochutnáte nové druhy své oblíbené delikatesy nebo nápoje, poznáte jeho historii, výrobu a další zajímavosti, setkáte se s novými lidmi spojující stejný zájem. Je jedno, jestli půjde o čokoládu, whisky nebo kávu.

Dárková sada Dos Maderas P.X.5+5 se skleničkami
100% třtinový karibský rum, jehož zrání je rozděleno do tří fází. Nejdříve zraje 5 let v dubových sudech přímo v Karibiku. Následně zraje již ve Španělsku ve sklepech Williams & Humbert opět v dubových sudech, tentokrát 3 roky. Na závěr zraje ještě 2 roky v sudech, ve kterých 20 let zrálo sladké Sherry z odrůdy Pedro Ximénez. Tento rum má harmonickou vůni s dotekem hrozinek a fíků. Chuť je velmi jemná, komplexní a hřejivá. Skvělý digestiv a zajímavá alternativa koňaků nebo jiných typů brandy. K dostání v maloobchodní síti a na www.global-wines.cz za 910 Kč.

Kulturní vyžití
Je Váš partner milovníkem činohry anebo má svého oblíbeného hudebního interpreta, který v následujícím roce plánuje vystoupení? Na internetu máte na dosah kalendář kulturních akcí na celý rok dopředu. Překvapte svého muže vstupenkou na koncert anebo předplaťte vstupné do jeho oblíbeného divadla. Vyhlídku na společný zážitek v příštím roce budete mít v kapse.

Stylový doplněk
Muži a šperky? Zdá se vám takový dárek mimo mísu? Naopak, je spousta mužů, kteří si potrpí na funkční a designové módní doplňky, jako jsou hodinky. Problém, proč muži neradi vybírají tyto doplňky a další šperky může být pouze nedostatek vkusu a nápaditosti. Než aby se přítelovi kamarádi vysmáli, raději toto riziko nepodstoupí a pro Vás se otevírá možnost vybrat takový doplněk, který perfektně podtrhne styl Vašeho muže. Zkuste sáhnout například po osvědčené kvalitě hodinek Calvin Klein se švýcarskými strojky a slaďte je v kombinaci se stylovými doplňky, které podtrhnou výjimečný styl Vašeho partnera.

CALVIN KLEIN High noon
Mužský. Retro-moderní. CALVIN KLEIN High noon. Spojení radikální modernity a nadčasové sofistikovanosti. Tento styl hodinek inspirovaný vintage vyniká díky jeho jednoduchým hladkým liniím, zakřivenému sklu a oblázkovému pouzdru. CALVIN KLEIN high noon je nabízen s černým nebo hnědým koženým řemínkem, milánskými tahy z nerezové oceli, s odpovídajícími černými či stříbrnými ciferníky a gronografem. Komfortní pásek poskytuje pocit maximálního pohodlí. Voděodolné vůči 3 barům (gent) a 5 barům (gent chrono). Více o špercích a hodinkách Calvin Klein najdete na www.meridamorava.cz

Adrenalinový zážitek
Zvuk motoru, vůně benzinu a vysoká koňská síla dokáže rozproudit krev každému muži. Málokdy se jim poštěstí zasednout za volant žihadel, kterými se vozí elita. Dopřejte mu nezapomenutelnou projížďku vozem, na který bude vzpomínat do konce života.

Designový pomocník s monogramem
Je-li nejběžnější pracovní pomůckou Vašeho partnera počítač a pero, doplňte jeho výbavu designovým kouskem ruční výroby. Do per vyráběných z masivního dřeva můžete nechat vyrýt monogram a krabičku vyzdobit mottem.

Foto: archiv firem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *