Čokoládový festival a 8 dní slev si k narozeninám nadělila Galerie Harfa

Galerie Harfa oslaví 11. listopadu už 8. narozeniny a k nim nadělí návštěvníkům obchodního centra 8 dní nabitých slevami a dárky. Slevové kupony si zákazníci mohou vyzvednout přímo v obchodním centru a budou je moci využít od 4. do 11. listopadu, do akce se zapojilo přes 100 obchodů. Narozeninový “dort” si pak Harfa nadělí o týden později v podobě Čokoládového festivalu, největší sladké události v ČR, která bude probíhat od 16. do 18. listopadu.

 “Galerie Harfa byla slavnostně otevřena 11. 11. 2010 v 11:11 hodin. Dnes se v prostorech obchodního centra nachází 160 obchodů a také třeba Dinopark, 5D kino nebo Síň slávy českého hokeje. Kromě toho pro naše zákazníky ročně organizujeme desítky kulturních a zábavních akcí,” vyjmenovala Martina Tlustá, marketingová manažerka Galerie Harfa. K oslavě narozenin si obchodní centrum připravilo dárek pro všechny návštěvníky v podobě Čokoládového festivalu a 8 dní nabitých slevami.

Slevové kupony budou obsahovat například vstupenku do 5D kina za 69 Kč, k dispozici bude také sleva 250 Kč na rodinné vstupné do Dinoparku, 30 % na kuchyňský nábytek Gorenje, až 70 % slevy v Eiffel optic nebo 80 % sleva na registraci do fitness Form Factory a mnoho dalších. Slevy bude možné uplatnit po dobu 8 dní v období od 4. do 11. listopadu.

Dámy budou moci během oslav narozenin OC Harfa využít speciální nabídky parfumerie Sephora. Profesionální vizážistky z Kat von D, Bennefit a Too Faced nabídnou dokonalý makeup a představí nejžhavější novinky ze světa krásy. Na zákaznice budou čekat dárky k nákupu, náladu pak zvedne občerstvení a DJ. Zájemkyně si mohou rezervovat termín na www.sephora-sluzby.cz.

Pokud patříte mezi milovníky čokolády, máte jedinečnou příležitost udělat si výlet do historie čokolád, vyzkoušet vaření s čokoládou, ochutnat spoustu sladkých dobrot nebo se zúčastnit čokoládového workshopu. Na návštěvníky Galerie Harfa totiž čeká o víkendu 16. – 18. 11. už 7. ročník Čokoládového festivalu – největší sladké události v České republice. V rámci doprovodného programu nebudou chybět taneční vystoupení a soutěže.

Zdroj: Galerie Harfa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *