Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Krásné svěží vlasy kdykoliv díky novému přírodnímu suchému šamponu natulique

Znáte to, večer uleháte s nádhernými vlasy a ráno to najednou už není ono. Stačí pár střiků suchého šamponu a účes je zase jako včera. Pokud navíc dbáte na přírodní složení a máte tmavé vlasy, je pro Vás novinka suchý šampon NATULIQUE Dark Hair Dry Shampoo jako stvořená.

Tento suchý šampon byl totiž speciálně vyvinut pro tmavší odstíny vlasů, snadno absorbuje přebytečnou mastnotu, nezanechá žádné nežádoucí bílé či šedé stopy a ještě vlasům díky svému čistě přírodnímu složení prospěje. Díky extraktům z listů jasmínu a borůvek budou vlasy opět svěží rychleji, než napočítáte do tří. Samozřejmostí je naprostá absence chemie, certifikovaná BIO kvalita, a také fakt, že přípravek mohou používat také vegani.

Snad každá brunetka má se suchým šamponem svou „skvělou“ zkušenost. Chcete rychle vypadat lépe, osvěžit svůj účes, či mu dodat objem a místo vysněného efektu vypadáte, jako byste pomáhala na stavbě s vápnem. Pěšinky zdobí nevzhledný bílý poprašek. Právě všem brunetkám (i černovláskám a celkově tmavším odstínům vlasů) je věnována novinka dánské přírodní vlasové péče NATULIQUE, suchý šampon NATULIQUE Dark Tone Dry Shampoo.

Tento suchý šampon umí absorbovat přebytečnou mastnotu vlasů, ale také nečistoty a zbytky stylingových přípravků a zanechá je překrásně osvěžené, nadýchané, plné objemu. Díky tmavému zabarvení spreje předejdeme nepříjemným šedivým, či bílým stopám na vlasech. Šampon obsahuje extrakty z listů jasmínu a borůvek, které vlasy vyživí a dodají jim hydrataci a lesk. Všechny složky použité při výrobě tohoto spreje navíc pocházejí z organických a ekologických rostlinných výtažků. Jedná se o veganský produkt a samozřejmostí je fakt, že žádný z produktů NATULIQUE není testován na zvířatech. NATULIQUE Dark Tone Dry Shampoo je k dostání v salonu Organics by Filip Gregor, či v těchto kadeřnických salonech za cenu 850 Kč.

NATULIQUE je přírodní profesionální vlasová kosmetika, která ctí ekologicko-holistický přístup, udržitelnost a etickou výrobu produktů. Skandinávské tradice, vysoce kvalitní přírodní produkty péče o vlasy a neustálý vývoj profesionální vlasové kosmetiky NATULIQUE z ní dělá to nejlepší, co trh s přírodní vlasovou kosmetikou nabízí. Samozřejmostí je absolutní odmítání testování na zvířatech, recyklované a recyklovatelné obaly, certifikace kvality 360 BIOCERT ORGANIC© a téměř stoprocentně přírodní ingredience. NATULIQUE je též partnerem a podporovatelem HSI #BeCrueltyFree.

Zdroj: www.natulique.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *