Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Talkshow v živém přenosu moderované Nikol Moravcovou

Od listopadu se návštěvníci OC Galerie Harfa mohou těšit na nové zpestření nákupů. V obchodním centru vyrostlo pódium, na kterém se budou pravidelně konat talkshow s celebritami moderované Nikol Moravcovou. Živé přenosy se budou streamovat na facebookovém profilu obchodního centra.

V rámci vánoční kampaně se OC Harfa rozhodla přijít s novým formátem online streamované talkshow s českými celebritami. Talkshow moderuje Nikol Moravcová, prvním hostem byla Mariana Prachařová a přímý přenos prvního pořadu sledovalo na FB OC Harfa přes 6 tisíc diváků.

Dalším hostem bude Milan Peroutka, kromě živého přenosu budou všechny díly talkshow možné sledovat také ze záznamu na IGTV. Kreativu a produkci akce má na starosti agentura LCG New Media.

OC Harfa letos slaví 8 let od otevření. Profiluje se jako obchodní centrum nové generace, jedním z výjimečných rysů je propojení se sousední O2 arenou, patřící mezi nejmodernější komplexy tohoto typu v Evropě. Dnes se v prostorech obchodního centra nachází 160 obchodů a také třeba Dinopark, 5D kino nebo Síň slávy českého hokeje.

Zdroj: OC Harfa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *