Známé osobnosti prozradily, s čím si jejich děti nejvíce vyhrají

Tam kde se sejde větší množství známých celebrit se svými ratolestmi je vždy o rozruch a zábavu postaráno. A to platilo i na slavnostním otevření hračkářství Kidtown, kde děti najdou jenom chytré hračky, které je motivují k vlastnímu experimentování.

Ke svým narozeninám si hračkářství Kidtown nadělilo druhou pobočku na pražských Vinohradech, kterou s pomocí dětí známých osobností slavnostně otevřelo. Rodičům se to před Vánoci hodilo, neodešli s prázdnou. Někdo dárky využije až pod stromeček, ale někteří jsou vzorní a mají už dávno nakoupeno.

Herec Mirek Etzler přišel s partnerkou a čtyřměsíčním synkem. „Helena nerada vybírá dárky na internetu, chce si vše osahat a vyzkoušet. Rádi jsme přijali pozvání a využili tak právě možnosti všechny hračky vidět v akci“, pochvaloval si prodejnu Kidtown.

Agáta Hanychová  přivedla syna, který letos nastoupil do první třídy: „Kryšpín je trošku rozladěný, nejsou tady žádní Pokémoni“ smála se Agáta. Nakonec ale odcházel s krabičkou chytré hmoty a byl moc spokojený.

Putty hmotou byla nadšena i dvojčata Štěpánky Duchkové. „Asi jim to připomíná sliz, který je momentálně baví nejvíc, dokonce si ho v posledních týdnech denně vyrábějí sami. Tato činnost je viditelná i na koberci a na sedačce v dětském pokoji, máme ho snad všude“, posteskla si Štěpánka.

S dcerkou Jasmínou se zastavila Kristina Kloubková. Pojaly návštěvu hračkářství jako svoji dámskou jízdu. „Jasmínka si moc užívá, když vyrazíme takhle spolu,“ usmívala se Kristina.

Kristýna Janáčková vzala na slavnostní otevření i svého muže a samozřejmě syna Luise. „Luis je náš malý vědec“, nejvíce ho zaujala sada válečků s barevným olejem.

Podívat se přišel i herec Saša Rašilov s dcerkou Maruškou, té se ale ze všech těch hraček nejvíce líbila balónková výzdoba. Stejně tak vedly prim balónky u syna Evy Jasanovské, Adrianka. Dcera Anička si zase zamilovala koš s kopacími míči. Tam se uvelebila a zůstala skoro po celou dobu návštěvy.

Zastavila se také spisovatelka Radka Třeštíková se synkem Jonatanem. “Občas s dětmi zajdu do Kidtownu na Praze 6, mají to tam rády, tak jsme přišli okouknout i nového bratříčka“.

Celá párty se nesla v komorní a přátelské atmosféře. Všem se nová prodejna líbila a u dětí platilo pořekadlo, kdo si hraje nezlobí.

Foto: hračkářství Kidtown 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *