Vyhrajte pochoutku, jež si zamiluje celá rodina!

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Výherci balíčku od firmy Cheetos jsou Karolína T., Praha; Honzík B., Plzeň; Helena L., Semily; Marie K., Praha; Jan R., Brno. GRATULUJEME!

Oblíbené kukuřičné křupky Cheetos přichází se zábavnou novinkou. Gepard Chester tentokrát přináší v jednom balíčku pochoutku třech nových tvarů a příchutí. Stačí jedno balení a užijete si až třikrát více rodinné zábavy!

Nesmažené křupky Cheetos najdete hned ve dvou variantách – Cheetos Mix-Ups Mega Fun a Cheetos Mix-Ups Street Food a díky tomu si každý člen rodiny přijde na svoje.  Užijte si spolu se svými dětmi zábavný podzim a vychutnejte si pochoutku třech různých chutí a třech různých tvarů.

Pro 5 výherců je přichystaný unikátní Cheetos balíček, který rozveselí celou rodinu. Obsahuje originální hrací karty Cheetos, vak Cheetos na přezůvky a samozřejmě i zásobu Cheetos Mix-Ups!

Stačí odpovědět na jednoduchou otázku: Jaké příchutě obsahuje varianta Cheetos Mix-Ups Street Food?
a) Pizza, hotdog a tacos
b) Pizza, hotdog a hamburger
c) Hotdog hamburger a tacos

Nápovědu naleznete na www.cheetos.cz

Správné odpovědi zasílejte na email: soutez@tojesenzace.cz, předmět: Cheetos

Hrajeme do 25.11.2018. Vyhrává 150., 250., 350., 450. a 550. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí! Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *