Miro Žbirka po úspěšném klubovém turné míří do O2 Areny oslavit 40 let na scéně

Miro Žbirka zakončil úspěšnou sérii čtyř exkluzivních klubových koncertů (Praha, Bratislava, Hradec Králové a Brno), na kterých křtil nové Double Album. Nebyl by to on, kdyby už neměl plány na rok další…

Budou jimi dva velké koncerty v prosinci příštího roku, na které přizve celosvětově uznávané britské a americké muzikanty, s nimiž nahrával v Abbey Road novinkové Double Album, a jenž svého času doprovázeli Paul McCartneyho na světových turné: Robbieho McIntoshe, Hamishe Stuarta a Blaira Cunnighama. V programu hudební oslavy 40 let na scéně budou i další známé osobnosti naší a zahraniční scény, s nimiž si zahraje a zazpívá nejen novinkové skladby, ale hity celé čtyř dekádové kariéry.

Do pražské O2 areny se vracím po sedmi letech od narozeninového koncertu. Dodnes mám husí kůži, když si vzpomenu, jak nádhernou oslavu mi tenkrát připravili všichni přítomní. Věřím, že se nám podaří vytvořit přinejmenším stejně skvělou atmosféru a naplnit až po strop obě scény jako tehdy,“ říká Miro Žbirka a plánech na rok 2019.

Vstupenky na oba velké koncerty Mira Žbirky v roce 2019 jsou již v předprodeji:

  1. 12. 2019 Praha, O2 arena, vstupenky zde: https://bit.ly/2Rswv92
  2. 12. 2019 Bratislava, Zimný štadión Ondreja Nepelu, vstupenky zde: https://bit.ly/2Qb6uuQ

Pro aktualizované informace sledujte webové stránky www.zbirka.cz a facebook Mira Žbirky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.