Symbióza stylu a funkčnosti, to je Converse Mountain Club

Nová kolekce Mountain Club je inspirovaná dědictvím značky a zároveň současným designem. Edice obsahuje všechny tři klíčové siluety Converse. Modely Chuck Taylor, One Star a Fastbreak byly navrženy s maximálním důrazem na funkčnost, která však není nadřazena stylu a designu.

Inspirace pro aktuální kolekci vzešla z historie značky, která se původně specializovala na výrobu holinek na hony, hokejových puků a pneumatik. Během druhé světové války se Converse, stejně jako mnoho dalších amerických společností, zapojili do výroby gumových bot a reverzibilních maskovacích ponč pro armádu. Každý model z nové kolekce je nepromakavý díky technologii Gore-Tex a funguje tak skvěle ve městě i v přírodě.

Kolekce Converse Mountain Club je v prodeji v obchodě Converse v Centru Chodov a u vybraných prodejců.

O CONVERSE:
V některých ohledech nás znáš. Converse vyrábí Chuck Taylor All Star a One Star tenisky už po více než jedno století a nyní pracuje na vytvoření nové streetové klasiky. To, co nosíš je inspirováno sportem, ulicí a kulturou, Converse to sleduje a redefinuje s tebou. Když obouváš Converse, vytváříš autentický pouliční styl, a to jednoduše tím, že jsi sám sebou. Nezáleží na tom, zda má Chucky na sobě sedmdesátiletá basketbalová legenda na obrázku v knize nebo jsou k vidění na tobě na ulici, Chucky byly vždy “na pohodu” …protože je nosíš právě ty. Nevíme, jakou cestou se vydáš, ale jedno je jisté, že Converse vezmeš na tu cestu s tebou.

Zdroj: http://www.conversecz.com a novinky najdete také na FACEBOOKU a INSTAGRAMU

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *