Josef Vágner je na roztrhání! Opět chystá předvánoční koncerty s dětskými sbory

Zpěvák a muzikálový herec Josef Vágner je doslova na roztrhání. Ke svým závazkům v divadlech a různým pěveckým aktivitám, mu letos před Vánocemi přibyla i další povinnost. Ovšem velmi milá. Opět absolvuje vánoční koncerty s dětskými pěveckými sbory.

Tucet vystoupení napříč republikou startuje syn známého hitmakera Karla Vágnera už 26. listopadu v Benešově a ukončí 20. prosince v Trnávce. Mezitím nebudou chybět jižní Čechy, západní, Morava ani Praha. Nyní zpěvák objíždí jednotlivá města a ladí s dětskými pěveckými sbory celkovou podobu každého vystoupení. „Dá se říct, že koncerty jsou stejné, přitom jsou ale v každém městě jiné. Vloni jsem s tím začal, letos v tom pokračuji. Samozřejmě, že je potřeba dát dohromady repertoár, různé formy toho, jak to má vypadat, ale i prostory. To se všechno naštěstí daří a už se na to všichni moc těšíme,” svěřil se Josef Vágner.

Své předvánoční tour musí Pepa Vágner skloubit jak s muzikálovými představeními, tak i s rodinnými záležitostmi. Nedávno se jim s manželkou Marlen narodila dcera Amelie, takže se vše točí hlavně kolem miminka.

„Jsou to ale krásné pocity a o to více si v tom shonu užívám každé společné chvíle s mými holkami,” podotkl zpěvák a herec, který přiznal, že někdy je povinností tolik, že nestíhá ani zvedat telefony a odpovídat na zprávy. Proto také přijal nabídku stát se patronem nové prodejny s mobily v Hradci Králové. Tam byl k vidění s “růžovou blondýnou” Dominikou Myslivcovou. S tou před časem nazpíval písničku, kterou napsala textařka Patricie Fuxová a vznikl dokonce klip. Práve i tento song si v showroomu zazpívali. „Už jsem si říkal, že bych si snad pořídil dva přístroje, abych toho zvládl víc vyřídit najednou,” dodal s úsměvem mladý hrdý otec, manžel a umělec.

Na Josefa Vágnera se toho letos nahrnulo opravdu hodně, ale čistě z jeho rozhodnutí. „Byla to svatba, pak stěhování, narození dcerky a teď jsou to vánoční koncerty, díky kterým budu  až do Vánoc taky skoro pořád mezi dětmi,” dodal talentovaný zpěvák.

Foto: Jaroslav Hauer a archiv J. Vágnera

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.