Foyer Divadla Bolka Polívky ozdobí fotografie osobností z charitativního kalendáře Proměny 2019

Divadlo Bolka Polívky v Brně společně s Nadací Archa Chantal zvou na výstavu velkoformátových fotografií Petra Kurečky z kalendáře Proměny 2019. Vernisáž se uskuteční v pondělí 26. listopadu v 17:30.

Chantal Poullain
KOVY – Foto: Tomáš Chlapečka

Známý fotograf zachytil 12 slavných osobností, které se pro charitativní kalendář změnily k nepoznání. Chantal Poullain, Vica Kerekeš, Anna Polívková, Barbora Poláková, Ester Gaislerová, Jan Cina, Vanda Hybnerová, Anna Kameníková, David Kraus, Kovy, Berenika Kohoutová a Josef Trojan. Co měsíc, to legendární filmová nebo reálná postava či světoznámé umělecké dílo. Anebo Mona Lisa, princezna Diana, Willy Wonka, Salvador Dali, Strýček Fester, Rebelka, Pepek námořník, Legolas…? Dokonalé proměny můžete obdivovat nejen na fotografiích ve foyeru Divadla Bolka Polívky, ale také přímo na stránkách kalendáře, který je v prodeji na webu www.kalendarpromeny.cz a ve větších knihkupectvích.

Josef Trojan, foto: Tomáš Chlapečka
Anna Kameníková

Charitativní kalendář Proměny slaví 10 let existence. Zakoupit jej znamená nejen přispět na dobrou věc, ale také zpříjemnit sobě či blízkým každý měsíc roku inspirativními, hvězdnými společníky. Výtěžek z prodeje kalendáře i z každoroční dražby jednotlivých fotografií na křtu kalendáře, který se letos koná 21. listopadu, putuje Nadaci Archa Chantal. Cíl využití je jasný: Proměnit neutěšená prostředí dětských zdravotnických zařízení v útulná, přívětivá místa tak, aby se malí pacienti lépe vyrovnali s pobytem v nemocnici, zbavili se stresu a překonali odloučení od rodičů.

Zdroj:  https://www.divadlobolkapolivky.cz/

Oficiální web: https://www.kalendarpromeny.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.