Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Stotisícová Chantal Poullain aneb slavnostní křest a dražba kalendáře Proměny 2019!

Anna Kameníková, Vanda Hybnerová, Ester Geislerová, David Kraus a další známé tváře si nenechaly ujít křest charitativního kalendáře Proměny 2019, který 21. listopadu hostila restaurace Asia Temple v centru Prahy. Hvězdní hosté byli zároveň aktéry proměn zvěčněných v dosavadních deseti vydáních oblíbeného kalendáře. Křest tradičně provázela dražba jednotlivých fotografií, jejíž výtěžek, stejně jako peníze z prodeje kalendářů, směřuje na podporu projektů Nadace Archa Chantal. Zdatným průvodcem napínavou dražbou byl David Kraus, nejvyšší částku 100.000 Kč z celkových 462.000 Kč na konto Nadace Archa Chantal přinesla proměna Chantal Poullain za Cruellu De Vil.

Na stránky jubilejního desátého kalendáře Proměny 2019 vstoupili Chantal Poullain, Vica Kerekeš, Anna Polívková, Barbora Poláková, Ester Gaislerová, Jan Cina, Vanda Hybnerová, Anna Kameníková, David Kraus, Kovy, Berenika Kohoutová a Josef Trojan. Co měsíc to legendární filmová nebo reálná postava či světoznámé umělecké dílo. Mona Lisa, princezna Diana, Willy Wonka, Salvador Dali, Strýček Fester, Rebelka, Pepek námořník, Legolas…. Proměny jsou skutečně dokonalé a precizní v každém detailu, takže zážitkem je už samotné listování kalendářem a tipování „kdo je kdo“. Kalendář Proměny 2019 je v prodeji opět ve větším a menším formátu za 350 Kč a 1000 Kč jak na webu www.kalendarpromeny.cz tak ve větších knihkupectvích.

Trojan
Polívková
Poláková
Linhartová
Kraus
Vica

Na obdivuhodných proměnách s fotografem Petrem Kurečkou spolupracovaly vizážistky Kamila Brunias a Kateřina Krobová, kostýmní výtvarnice Ilona Špačková a Šárka Šturcová. O produkční část se postaral Ladislav Krapek s Romanou Pospíšilovou ze společnosti LakProdukce. Ředitelka Nadace Archa Chantal Tereza Blažková nešetří slovy díků: „Na prvním místě bychom rádi poděkovali všem, kteří se tohoto projektu za posledních deset let zúčastnili. Našim slavným osobnostem, Petru Kurečkovi, Marku Škarpovi, všem vizážistkám, kostýmním výtvarnicím, produkčnímu týmu, Agentuře Orca, s.r.o., 2mediacz, s.r.o., nadačnímu týmu a v neposlední řadě všem, kteří nás po celou dobu podporují zakoupením kalendáře PROMĚNY. Díky nim se Nadaci Archa Chantal podařilo získat 7 416 000 Kč a zrealizovat projekty na dětských odděleních po celé České republice v hodnotě 7 182 651 Kč. Například peníze z prodeje našeho loňského kalendáře šly na realizaci projektu v lůžkové části dětského a dorostového oddělení Nemocnice Most, který nese název Na Ostrově. Děkujeme!“

Poullain
Hybnerová
Kovy
Kohoutová
Geislerová
Cina

Zdroj: https://www.kalendarpromeny.cz/, https://cs-cz.facebook.com/KALENDAR.PROMENY; http://www.archa-chantal.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *