Zpestřete svůj outfit pánskými doplňky!

Dámy, podtrhněte svou eleganci originálním kouskem z pánského šatníku. Experimentovat se dá s kravatami, motýlky, šátky… Na Fleru najdete široký výběr originálních kousků a ještě podpoříte lokální tvůrce. Jen do toho – bílé košile také dříve nosili jen muži. Přitom sluší možná ještě více ženám!

Slušivé dámské variace kravat a motýlků využijete při podobných příležitostech jako páni. Jedná se o elegantní kousky, které si sednou s kanceláří i s návštěvou divadla nebo večeří s přáteli. „Nejlépe vyniknou na jednoduchém outfitu jako jsou bílé košile a jednobarevné, klidně i džínové kalhoty. Doplňují se s pánským stylem, ale zároveň skvěle podtrhují vaši ženskost a dodají celkovému vzhledu barvy. Ráda je taky nosím s elegantními sukněmi do pasu,” radí Anna Sýkorová, která stojí za značkou dámských kravat a motýlků bubibubi ties. Právě na barvy se v zimním období často zapomíná a doplňky jsou nejjednodušší a nejelegantnější způsob, jak je do šatníku přidat, aniž by to působilo křečovitě nebo přehnaně.

Dámská kravata zelená s puntíky, Fler.cz/bubibubi-ties, 590 Kč

Kravaty nejen pro pány
Provokativní to bylo možná v 60. letech, ale dnes už je pojem “dámská kravata” zavedenou součástí textilního světa. Jak se liší dámská od té pánské? „Dámské kravaty bývají kratší a širší, vážou se zpravidla tak, že jsou oba konce stejně dlouhé,” vysvětluje Anna Sýkorová. Výhodou některých dámských kravat je, že mají díky svému střihu vícero použití, kromě kravaty se z nich dají vázat i mašle nebo motýlci. Ty ostatní jsou zase na knoflíček, takže ušetří práci s vázáním.

Dámský dřevěný motýlek STELLIA, Fler.cz/bewooden, 1490 Kč

Barevní motýlci
Motýlci patří mezi jeden z nejpůvabnějších pánských, a díky několika tvůrcům z Fler.cz teď už i dámských, doplňků. Správně zvolená kombinace barev a střihu dokáže rozjasnit celý outfit. Motýlci mohou být ušití z jednoho kousku látky nebo si je můžete vázat sama a kromě látkové varianty existuje i dřevěná, třeba u značky BeWooden.

Půvabný límeček
Dámský límeček může být elegantně krajkový nebo rozpustile puntíkovaný. Záleží jen na vás, jaký chcete budit dojem. Krásné límečky najdete u tvůrců U Štěstí dam za 299 Kč.

Límečky, různé druhy, 299 Kč, Fler.cz/u-stesti-dam, https://www.fler.cz/shop/u-stesti-dam?ug=12087

Původně pánských doplňků se nemusíte bát. Nechte je vyniknout v kombinaci s jednoduchým outfitem a užívejte si obdivné pohledy a komplimenty. Na online tržišti s původní českou a slovenskou módou Fler.cz jich najdete spoustu. Co takhle sladit svého motýlka se šlemi partnera?

Zdroj: Fler.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *