Soutěžte o limitovanou kolekci dekorativní kosmetiky Fast and Fabulous

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Výherci dekorativní kosmetiky jsou Michela V., Praha; Simona R., Čáslav; Iveta L., Brno. GRATULUJEME!

Fast and Fabulous – takoví jsou naši noví pomocníci v tyčince. Nanesete je během okamžiku a zvládají hned několik rolí od kompletního make-upu a rychlých úprav během dne až po konturování a strobing! Soutěžte s námi o tři balíčky dekorativní kosmetiky.

Creamy Stick Foundation – Krémový make-up v tyčince
Make-up v tyčince ALCINA Creamy Stick Foundation je skvělou vychytávkou pro každý den. Díky svému praktickému balení se hodí také na cesty či jako rychlá pomoc do kabelky. Vyniká krémovou texturou, která se snadno spojí s pletí, a umožňuje vrstvení pro dosažení vyššího krytí. Výsledkem je rozzářená a sjednocená pleť, po které všichni toužíme. Make-up navíc zvládá i zamaskovat nerovnosti či zarudnutí. Je vhodný pro všechny typy pleti. K dostání v odstínech light a medium. MPC: 550 Kč

Jak jej aplikovat?

  • Kompletní make-up – make-up v tyčince aplikujte přímo na čelo, tváře, nos a bradu, rozetřete prsty nebo houbičkou na make-up a dobře zapracujte.
  • Touch-up – make-up použijte lokálně na vybraná místa, např. na bradu nebo nos, a prsty či houbičkou jej dobře zapracujte.
  • Contouring – rychlá a snadná metoda trojky: Odstínem medium veďte linku ve tvaru číslice 3 od linie vlasů přes spánky až pod lícní kosti a podél linie brady.

Pearly Glow Stick – Krémový rozjasňovač v tyčince
Praktickým balením v tyčince zaujme i nový highlighter ALCINA Pearly Glow Stick. Oceníte jeho měkkou a dlouhotrvající texturu a snadnou aplikaci. Je výborným nástrojem pro jeden z velkých současných make-up trendů – strobing, pomocí kterého se zvýrazňují vybrané části obličeje a pokožka získává zářivé akcenty. MPC: 450 Kč

Jak jej aplikovat?

  • Pod obočí – pokud chcete opticky pozvednout a rozzářit pohled, aplikujte highlighter do nejvyššího bodu těsně pod linii obočí.
  • Na hřbet nosu – jestliže toužíte po užším nosu, naneste malé množství highlighteru na jeho hřbet.
  • Na lícní kosti – aby tváře vystoupily do popředí a vynikly tak lícní kosti, aplikujte highlighter přímo na ně nebo těsně nad.
  • Nad rty – toužíte-li po větším objemu rtů, použijte highlighter na „srdíčko“ uprostřed horního rtu. Pro rty jako stvořené k líbání jej naneste na okraj spodního rtu a rozetřete.

Make-up Blender – Houbička na make-up
Způsobů, jak nanášet make-up, je spousta. Houbičky ve tvaru kapky, make-up blendery, se však v poslední době staly jedním z nejoblíbenějších. ALCINA Make-up Blender má speciální povrch, který umožňuje rovnoměrné nanesení make-upu, a díky jedinečné struktuře buněk je zaručena jeho minimální spotřeba. Tvar kapky zaručuje snadné nanášení i zapracovávání make-upu, a to na menších i větších plochách. Make-up Blender neobsahuje latex a je bez zápachu. MPC: 190 Kč

TIP: 
Houbičku před použitím lehce navlhčete. Struktura měkkých buněk se uzavře, a tak nedojde k absorbování make-upu. To zaručuje jeho minimální spotřebu a přirozený vzhled po aplikaci.

K dostání v salonech spolupracujících se značkou ALCINA v průběhu listopadu 2018.

V kolika odstínech je k dostání make-up z kolekce FAST AND FABULOUS Creamy Stick Foundation?
a) v jednom odstínu
b) ve dvou odstínech
c) ve třech odstínech

Nápovědu najdete zde:
https://www.alcina.cz/dekorativni-kosmetika/fast-and-fabulous

Správnou odpověď zasílejte na mail soutez@tojesenzace.cz do 9.12. 2018. Do předmětu uveďte Soutěž Fast and Fabulous. Vyhrává 300., 400. a 500. správná odpověď. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhru mu následně zašleme. Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *