Soutěžte o knihu Od nápadu k úspěchu od ZONKY. Knihu pokřtil Jakub Štáfek!

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Výherci knihy od Zonky jsou Jan T., Praha; Eva B. Lovosice, Irma V., Praha. GRATULUJEME!

ZONKY. Lidé půjčují lidem. Na ZONKY si můžete půjčit na vlastní projekt, přestavbu koupelny nebo třeba refinancovat jinou půjčku. Na ZONKY ale můžete také investovat; s nízkým rizikem můžete z investovaných peněz získávat měsíční příjem z pravidelných splátek.

Inspirací, jak na úspěšné plnění snů díky ZONKY, vám může být třeba kniha Od nápadu k úspěchu. 24 příběhů, jak začít podnikat v Česku.

Kniha je rádcem, jak začít podnikat v Česku. Je souborem 24 příběhů podnikatelů, kteří začali realizovat své příběhy díky ZONKY. Skuteční podnikatelé v ní předávají své rady a hovoří o začátcích svého podnikání. Mezi projekty najdete například bylinkovou dílnu, hudební školu nebo tatérský salon. Všechny příběhy mají společného jmenovatele; vznikly díky lidem – investorům na Zonky, kteří na projekty půjčili peníze. Knihu můžete zakoupit v běžné distribuční síti za doporučenou prodejní cena 259 korun.

Do kolika minut vám při kladném vyřízení půjčky mohou dorazit ze ZONKY peníze?
a) 180 minut
b) 24 minut
c) 5 minut

Nápovědu naleznete na webu ZONKY.

Správnou odpověď zasílejte na mail soutez@tojesenzace.cz do 9.12. 2018. Do předmětu uveďte Soutěž Zonky. Vyhrává 250., 300. a 350. správná odpověď. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhru mu následně zašleme. Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.