Nešťastný příběh herce Rickyho Lonera má další pokračování

Musel jsem zveřejnit ještě jeden článek, protože moje smůla, kterou v životě mám, mě neustále doprovází. Někdo si může říct, že jsem věčný stěžovatel a lituji se, ale asi to tak nebude. Po asi roce trápení, když jsem byl bez partnerky, která se nevhodně chovala a vše ji přišlo normální. Navíc po nekonečném roce hledání režisérů a lidí od filmu na facebooku, jsem se rozhodl, že není možné, abych nenašel normální ženu.
A tak jsem po roce plném samoty bez ženy, opět zavítal na seznamku a hledal. Bylo to podobné, občas nějaká urážka, jak vypadám, atd. A pak se to stalo, ozvala se mi jedna starší žena, se kterou jsem si začal psát a rozuměli jsme si. Hned po dvou dnech psaní jsme se sešli a byla z toho docela zajímavá první schůzka, ale nebudu popisovat podrobnosti. Prostě to bylo nad mé očekávání a moc fajn 🙂 Té ženě bylo 57 let a na svůj věk nevypadala. Pěkná, štíhlá blondýna. Jmenovala se Dagmar a pracovala ve státní správě v Praze. Vždy jsem měl slabost pro starší ženy a proto jsme si začali spolu hodně rozumět. Začal jsem jí mít rád.
Dagmar byla rozvedená a hledala někoho za účelem sexu. S Dagmar jsme se začali scházet na hotelech v Praze a užívali si, co to jen šlo. Bylo to super, nikdy jsem to nezažil a říkal jsem si, že jsem konečně potkal tu pravou, i když byla o mnoho let starší. Mělo to ale jeden háček – zjistil jsem, že je sice rozvedená, ale udržuje sexuální a kamarádský vztah se svým ex partnerem. To mě hodně zarazilo, nechtěl jsem se s nikým dělit a opět jsem začal stresovat. Asi ještě jednou se se svým ex partnerem vyspala, když jsme spolu začínali chodit. Vytáčelo mě to a ponižovalo! Já ji říkal, že mi to vadí a i ona se cítila divně, když to provedla. Nemohla se od něho jen tak odtrhnout, měla s ním prý nějakou základnu, ale spolu už nebydleli a byli rozvedení. Ona bydlela s dospělým synem.
Postupně jsem se do sebe zamilovali, byla to nádhera, ale pořád tam byl ten její ex partner a měla s ním naplánované společné dovolené. Byl to pro mě nekonečný stres a probdělé noci. Nedával jsem to, jak s ním byla na dovolených, i když tam byla i se ségrami a ne jen s ním. Už s ním údajně nic neměla, ale ničilo mě to. Sama mi několikrát říkala, že by do toho nikdy nešla, kdyby byla v mé situaci. Poznali jsme se na konci května a ona to s ex partnerem ukončila na začátku srpna, když s ním měla poslední společné dovolené, které naplánovala dopředu, to jsme se ještě neznali. Říkal jsem si, že bych už konečně mohl být šťastný. Vzala mě k sobě do bytu a seznámila mě se synem a s kamarádkami.  Po dovolených, jak se vrátila, už to bylo lepší, ale pořád tam byl její ex partner a trápilo mě to dále. Ještě jsme se scházeli na hotelech a ona mi řekla, že to s ním ukončí. To mě překvapilo. Udělala to hned na druhý den. To mě hodně uklidnilo, bylo to velké ulehčení pro mé srdíčko. Pořád jsme se s partnerkou hádali a moc mi to vadilo, že se musím dělit.  Tohle jsem nikdy v dřívější době nezažil! Nedovolil bych to, abych se musel dělit o ženu ještě s jiným mužem. Teda, pokud mě ta žena nepodváděla a já to nevěděl, jinak ne.
Asi po týdnu, když už jsem byl klidnější mi řekla, že už to má se mnou jinak a že tam vidí pořád ty hádky, které byly. Hádky byly kvůli boji za ní, protože jsem nesnesl to, abych se dělil ještě s někým o ní, ale ona to nechápala. Řekla mi, že už mě nemiluje a že to nemá cenu. Tahle zpráva mě šokovala a zhroutil se mi celý svět! Bylo to pro mě neuvěřitelné zklamání. Dělal jsem pro tu ženu vše, co jen šlo. Ona mi pak řekla, že to není má chyba, že to má už jinak. Tohle se stalo v půlce srpna.
Mě bohužel končila smlouva na ubytovně a na konci září jsem se musel vystěhovat. Zjisti jsem to na konci srpna, řekla mi to bytná a že mi už smlouvu neprodlouží. Měl jsem měsíc na to, abych něco našel. Podával jsem inzeráty všude na internetu. Denně jsem našel několik nabídek na bydlení, ale vše buď obsazeno, nebo kauce. Bylo by to asi 15 tisíc i s nájmem na první splátku. Tolik jsem neměl našetřeno. Jelikož pracuji na lahvárně a naivně čekám na herecké role, tak mám takový plat, jaký mám a stydím se za to. Chtěl jsem už změnit zaměstnání, začalo to vadit i partnerce. Ona se pak začala do mě navážet, že se za mě stydí a že mě nemůže seznamovat se svou rodinou, protože bych pro ně byl prý nýmand. Tohle mě vážně urazilo. Sám moc dobře vím, že ta práce je k ničemu, ale složenky se zaplatit musí. Občas jsme spolu spali, pak zase nechtěla, že to má pořád jinak a já už nevěděl, co mám dělat. Měl jsem jí pořád rád. Už se blížil konec září a já neměl náhradní ubytování. Další velký stres, že budu na ulici. Bydlení za 10 tisíc měsíčně jsem si nemohl dovolit. Takových nabídek jsem našel na internetu mnoho, ale i tak tam bylo spoustu zájemců, kteří měli o tady tohle bydlení zájem.
A tak mi Dagmar řekla, když už chyběl asi týden do mého vystěhování, že si to stejně chtěla zkusit, s někým bydlet a tak mě vezme k sobě na zkoušku na 2 měsíce. Řekla to i synovi a ten neprotestoval. Hned první den, když jsem u ní začal bydlet, se stala taková věc, že jsem bohužel onemocněl a nakazil jsem jí. Schválně to nebylo a ona mi řekla, že se musím okamžitě přestěhovat. Byl to brutální stres a nemoc k tomu. Měl jsem zánět průdušky. Nevěděl jsem, co dělat a kam jít. Ona měla v tu dobu nějaký projekt v práci, na kterém pracovala a stálo jí to spoustu času i doma po práci. Uzdravila se za pár dní a zase chodila do práce. Ale co se nestalo, v práci jí nakazil její kolega a ona úplně lehla. O projekt přišla a ten kolega, který jí nakazil, jí ten projekt přebral a dělal na něm on. To ji brutálně vytočilo a už jsme se doma jen hádali a měl jsem vše na talíři. Spali jsme spolu už jen velmi zřídka. Další rána, která přišla, byla ta, že jsem se s ní pak ještě asi dvakrát vyspal a ona bohužel chytla urologické problémy, na které trpěla. Už za našeho vztahu antibiotika na urologické problémy. Další útok z její strany na mě. Tohle mě ani nenapadlo, že by se to mohlo stát.
Mezitím mě u ní doma napadla za to, že prý držím naopak vidličku a příbor, že to ještě nikdy neviděla. Asi nebyla znalá etikety, když nevěděla ani ve skoro 60 letech, že etiketa nic takového nezakazuje. Ten, kdo je levák, drží vidličku tak a ten, kdo je pravák, zase jinak. Pak už jí začalo vadit i to, jak mluvím, jak chodím atd. Prostě blázen. Přes léto jsme si objednali dovolenou do Portugalska, do Porta a naše dovolená se blížila. Měla se konat od 25. října. Bylo to letecky na pár dní a vše už bylo dopředu zaplaceno. Takže oba nemocní a ještě rozhádaní jsme letěli do Porta. Hádali jsem se snad všude i v letadle. Tam to byl děs. Jediná pěkná vzpomínka byla u oceánu, kde nám bylo celkem fajn. Až na to, že ona měla urologické problémy a silný kašel a já se dusil s průduškami. Na dovolené mi řekla, že se se mnou definitivně rozchází a musím se urychleně odstěhovat z jejího bytu. Neměl jsem u ní žádnou smlouvu na bydlení, nechtěla, měla to dobře vypočítané. Vrátili jsme se domů z dovolené, která vlastně byla má první v životě s někým. Byl jsem jen jednou v životě v Chorvatsku v roce 1999 a to jsem tam byl ještě sám, přes cestovku. Jinak nikdy nikde.

Nakonec mě přestěhovala velmi narychlo vedle do bytu, který byl ve stejném vchodě a hned vedle jejího bytu. Smlouvu tady mám do 11. 12. 2018 a jestli nenajdu něco jiného, tak jsem na svátky bezdomovec. Vypadá to tak, že mám neuvěřitelnou smůlu na partnerky a celkově. Takže po celém mém dosavadním životě, který nebyl růžový, asi budu na ulici. Nejlepší na tom je, že ona tvrdí, že tohle je má verze a když jsem jí několikrát řekl, nebo napsal, ať mi teda řekne svou verzi a důvody rozchodu, tak prý nemá na tohle čas. I v mém zaměstnání kolegové věděli a i četli některé sms zprávy a emaily od mé partnerky a kroutili hlavou, že s ní ještě jsem. Zdravý člověk neřeší ve vztahu to, jestli někdo drží vidličku v jiné ruce, ještě když to etiketa nezakazuje, nebo jak partner mluví, jak chodí, atd. Tohle mi přijde vážně trochu mimo. Pro mě je ve vztahu důležité to, jestli je partnerka věrná, jestli nemá dluhy, jestli kouří, jestli moc nepije alkohol, jestli je pracovitá, aby za ni partner nemusel všechno dělat. Je asi vidět, že někteří lidé mají v životě zcela jiné priority a řeší hlouposti, které pak ničí vztah! Takže náš vztah skončil proto, že jsem za ní celou dobu na začátku vztahu bojoval, když měla ještě poměr i se svým ex partnerem a pak proto, že jsem jí neúmyslně nakazil chřipkou a ona onemocněla. Hm…

Foto: archiv R. Lonera

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.