Soutěž: Přichází čas na sváteční obutí!

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Výherci dárkového voucheru jsou Martin T., Kladno; Jana Č., Praha a Světlana Z, Pardubice. GRATULUJEME!

Nastalo zimní období a chladné, nepříznivé počasí udeřilo v plné síle. Nepodléhejme však chmurné představě, že zimní měsíce přinášejí málo zážitků a příjemných příležitostí. Právě naopak… Blíží se období, kdy vyrážíme do divadel, na večírky, a především nastává čas vánočních svátků. Všechny tyto příležitosti si žádají slavnostní oblečení a také obutí.

S Vánoci jsou spojené nejen oslavy, večírky, návštěvy příbuzných a přátel, ale i romantické večerní procházky vánočně vyzdobenými a rozsvícenými ulicemi.

Jsou to sváteční okamžiky, při kterých se chceme cítit upraveně a krásně. Je to ideální čas, kdy si můžeme koupit něco slavnostního a cítit se při dané události opravdu výjimečně. Ke slavnostnímu oděvu patří také slavnostní obutí. Pojďte se s námi inspirovat.

Lodiček není nikdy dost. Obujete je ke štědrovečerní tabuli, na firemní večírek, ale unosíte je i během roku do divadla, na ples, a klasické modely můžete bez obav obouvat také do práce. U Deichmanna si vyberete ze široké škály modelů.

Je libo lesklé, matné, nebo semišové? Minimalistické, nebo naopak zdobené kamínky či přezkami? Klasické černé, extravagantní červené, vínové, nebo třeba tělové? Lodičky se hodí k šatům, sukním, ale i kalhotám, které zkombinujete s blyštivými topy, elegantními halenkami a sakem.

Svůj vzhled dovedete k dokonalosti kabelkou nebo psaníčkem. I ty se nabízejí v rozmanitých tvarech, barvách a materiálech.

Hitem letošní zimní sezóny jsou sock boots, neboli ponožkové kozačky. Perfektně v sobě kombinují pohodlí kozaček s elegancí lodiček. Zatímco lodičky se přes zimu hodí do interiéru, v ponožkových kozačkách vám určitě zima nebude.

Určitě v nich budete hvězdou silvestrovské párty, ale nosit je můžete třeba i do práce. Stačí zvolit umírněnější provedení. Noste je se sukňovým kostýmkem, nebo s kalhotovým, který má zkrácenou délku nohavic. Skvěle budou vypadat také se skinny kalhotami nebo šaty.

Přemýšlíte, v čem vyrazit na procházku zimní krajinou? Jednoznačně v kozačkách. Letos je výběr opravdu rozmanitý – válenky, kotníkové modely, kozačky ke kolenům i nad ně. Jezdecké nebo na podpatku? Podpatek jehlový nebo blokový, nízký nebo vysoký? S kožešinou nebo bez? Kozačky se nabízejí také v nespočtu barevných provedení. Objevuje se také retro provedení v bílé nebo červené barvě s bočními proužky. Zažeňte nudu a přivítejte kouzelný vánoční čas něčím originálním. Vybírejte v prodejnách Deichmann nebo v e-shopu www.deichmann.com.

Jaké barvy má společnost Deichmann ve svém logu?
a) Bílou a červenou
b) Zelenou a bílou
c) Červenou a zelenou

Správnou odpověď zasílejte na mail soutez@tojesenzace.cz do 16.12. 2018. Do předmětu uveďte Soutěž Deichmann. Vyhrává 300., 400. a 500. správná odpověď. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhru mu následně zašleme. Přejeme hodně štěstí! Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.