Ondřej Ruml s Bolkem Polívkou pokřtí na vánočním koncertě album Zapomenutý příběh

Idylickou sváteční náladu spolehlivě navodí vánoční koncert Ondřeje Rumla 10. prosince od 19.00 v pražském Divadle Radka Brzobohatého, jehož součástí bude křest nového alba Zapomenutý příběh za účasti Bolka Polívky a dětského sboru IUVENTUS, GAUDE! z Jablonce nad Nisou. Vstupenky jsou v prodeji v pokladně divadla nebo online. Přijďte si připomenout dávný Zapomenutý příběh o původu Vánoc!

Album Zapomenutý příběh vyšlo 9. listopadu u Warner Music na CD a digitálních servisech. Netradiční album s 10 původními písněmi autora Zdeňka N. Bričkovského, známou slavnostní koledou Narodil se Kristus Pán a s průvodním slovem Bolka Polívky rozkrývá nejen příběh o narození Ježíška v Betlémě, ale vypravuje také o tajemném zrození zářivého Světla v nás, které nás díky dobrým skutkům a lásce může provázet každý den. Ondřej Ruml považuje Zapomenutý příběh za svou zásadní desku. Vydání alba doprovodil klip k písni Králové, natočený podle Ondřejovy dětské vzpomínky.

Na hudebních aranžích se podílel hudební skladatel David Rotter. Na nahrávce Ondřej Ruml spolupracoval s dětským sborem Iuventus, Gaude! a také s muzikanty Josefem Štěpánkem (kytary), Rasťou Uhríkem (kontrabas, baskytar), Martinem Ruferem (piano) a Janou Bezpalcovou (akordeon). Rytmickou složku v podobě cajonu a dalších všemožných perkusí obstaral zpěvák sám. Umělecká díla vytvořila speciálně pro obal tohoto alba výtvarnice Jitka Chrištofová.

Vstupenky: 280 Kč v předprodeji, 320 Kč na místě https://vstupenky.divadlorb.cz/index.php?event_id=241

Vánoční koncerty Ondřeje Rumla:
10.12. Praha
14.12. Ostrava
15.12. Nové Město na Moravě
19.12. Nymburk

Zdroj: www.ondrejruml.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *