Naučte se v pauze mezi nákupy vyrábět ozdoby a péct cukroví!

Pravá vánoční atmosféra se neobejde bez vánočních dekorací a vůně domácího cukroví. Že to není zrovna vaše parketa? Přijďte si své kreativní dovednosti zdokonalit na akci Ozdobte s námi Galerii Harfa. Vyrábět vánoční ozdoby, péct cukroví nebo zdobit perníčky se můžete přijít naučit každý adventní víkend v prostorách Galerie Harfa. Každou neděli se navíc na workshopech potkáte se slavnými hosty a můžete vyhrát voucher na nákupy v instagramové soutěži.

Využíváte adventní víkendy k nákupu vánočních dárků? Pobyt v nákupním centru můžete využít i jinak – třeba se mezi nákupy naučit vyrábět vánoční ozdoby nebo péct a zdobit cukroví. Adventní workshopy probíhají v prostorách Galerie Harfa každý adventní víkend, vždy v sobotu a v neděli od 13 do 18 hodin.

Každou neděli od 13 do 16 hodin se navíc můžete těšit na zajímavé hosty. Na workshopech se potkáte s Danou Batulkovou, Marianou Prachařovou, Nikol Moravcovou, Michaelou Štoudkovou a dalšími. Zároveň se můžete zúčastnit i instagramové soutěže. Každý týden vyhraje jedna fotka s hashtagem #OzdobyHarfy voucher do Galerie Harfa v hodnotě 1000 Kč – třeba na vánoční nákupy.

Zdroj: Galerie Harfa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.