Objevte novou českou značku kosmetiky Omorfia s mocí přírody a pozitivního myšlení!

Slovo Omorfia pochází z řečtiny a přeneseně znamená krásná, omamná a tajemná. Nová česká značka kosmetiky věří, že právě taková je každá žena a zaslouží si proto tu nejlepší péči.

Omorfia také věří v sílu pozitivního myšlení a proto je s každým produktem navíc spjata jedna afirmace, která pomáhá přinášet do života nadhled a víru, že vše je tak, jak má být. Tyto afirmace (pozitivní myšlenky) jsou do produktů vkládány již při jejich výrobě, jsou tam uchovány a tak na vás působí během každodenního používání kosmetiky. Díky Omorfii si tak zařadíte do života rituály, kterými se dokonale postaráte o svou pleť a zároveň budou fungovat i na vaši náladu.

Omorfia je 100% přírodní kosmetika, kde více než 90% ingrediencí je v biokvalitě. Kosmetika je ručně vyráběná v malých nákladech, je veganská a samozřejmostí je, že není testovaná, ani její jednotlivé složky, na zvířatech. Balena je v černých skleněných obalech, které jsou vyráběné také v České republice. Černá barva skla je zde nejenom kvůli luxusnímu vzhledu, ale hlavně z důvodů uchování obsahu v té nejvyšší kvalitě po dlouhou dobu. Obaly je navíc možné po využití zaslat zpět na recyklaci, výměnou za bonusové body, které uplatníte v dalším nákupu.

Složkou, která je pro tuto kosmetiku zásadní je olej z moringy, který je lisovaný ze semen indického stromu Moringa oleifera. Tento olej je doslova nabitý vitamíny, minerály, aminokyselinami a dalšími živinami a řadí se tak ke kosmetické super přísadě.

Kompozice esenciálních olejů, které jsou v každém produktu obsaženy, aby dopomohly vaší pleti ke zdraví a kráse, mají také nezanedbatelné účinky na vaši psychiku a během aplikace vám dopomohu k navození klidu a dobré nálady.

Kosmetika Omorfia přichází na český trh s obličejovou péčí, kde nabízí tři druhy pleťového oleje, čistící balzám, pleťové tonikum a peeling a v péči o tělo šlehané máslo.

Omorfia kosmetika

V čem je kosmetika Omorfia jedinečná:
• pečuje o vaši pleť i nitro pomocí rituálů
• do každého produktu vložená afirmace
• aromaterapeutické účinky
• recyklace obalů
• 100% přírodní (více než 90% v BIO kvalitě)
• netestovaná na zvířatech, vhodná i pro vegany
• ručně a v nízkých nákladech vyráběná kosmetika
• černé sklo pro zachování perfektní kvality ingrediencí
• základem kosmetiky je moringový olej – super přísada

Zdroj: www.omorfia.care

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.