Nová ikonická kolekce diamantových šperků Bvlgari Fiorever s ambasadorskou Úrsulou Corberó

Bvlgari, legendární šperkařská značka z Říma, představuje Fiorever, zcela novou kolekci působivých diamantových šperků. Hravé spojení slova „květ“ v italštině, fiore, a anglického výrazu pro „navždy“, forever, dává Fiorever – název nové řady šperků od této kultovní římské značky, která dostává do vínku květinu.

Květ – symbol přirozené krásy pro každý den – je klasickým motivem šperků, který tato tradiční italská značka svým charakteristickým špičkovým řemeslným umem a odvážným stylem interpretuje již od dvacátých let minulého století. Nyní si značka Bvlgari vybrala květ se čtyřmi okvětními lístky – symbol římské lásky k životu, jemuž se rozhodla dát nesmrtelnou a okouzlující podobu s diamanty.

Stěžejním motivem kolekce je divoký květ se čtyřmi okvětními lístky, utržený rovnou z keře římské tradice. Elegantní motiv se objevuje na mnoha památkách antického Říma: například na freskách v zahradách rezidence Villa di Livia, sochách v Palazzo Massimo i na stropních mozaikách Santa Costanza Mausoleum. Odvážné linie ve společnosti nesmrtelných diamantů – nová ikona je oslavou nadčasové krásy Věčného města i nakažlivě veselé ženy Fiorever.

Úrsula CORBERÓ – Energická žena plná radosti a ambasadorka nové kolekce
V nové reklamní kampani Bvlgari, která je dílem slavného fotografa Maria Sorrentiho, září v roli ženy Fiorever horkokrevná herečka Úrsula Corberó. Rodačka ze španělské Barcelony vtrhla na mezinárodní scénu s hitovým televizním seriálem na kanálu Netflix La Casa de Papel (anglický název Money Heist). Úrsula kolem sebe vždy šíří neodolatelně pozitivní náladu, kypí příslovečnou římskou vášní pro život, takřka slunečnou energií a lehkovážnou spontánností, která z ní činí ideální adeptku na roli ženského symbolu kolekce Bvlgari Fiorever.

Jako v la dolce vita, žena Fiorever následuje svůj vlastní instinkt a nikdy nedělá kompromisy. Její dny jsou naplněné radostí, její noci plné vzrušení – její celý život je spontánním dobrodružstvím. Tato žena miluje své šperky Fiorever, které jsou mementem radostí jejího vášnivého života a jsou zde pro ni vždy, jako nádherné živé květy.

Nové mistrovské dílo Bvlgari: FIOREVER
Z květiny se čtyřmi okvětními plátky vyzařuje svobodná energie šperků Fiorever, které se blyští diamanty té nejvyšší kvality (barva D-F, jasnost IF-VVS). Uprostřed je drahocenný solitér – od 0,10 do 0,50 karátů, jenž je obklopen srdcem a okvětními lístky, které celému šperku dávají pro Bvlgari typický plastický rozměr. Díky tomuto takřka skulpturálnímu aspektu květ ožívá a láká vás, abyste se ho dotkli jako živé květiny.

Ale na rozdíl od své přírodní inspirace, která po čase vždy uvadá, květ Fiorever z diamantů je věčný a kvete navždy ve čtyřiadvaceti podobách. Všechny dohromady se skládají v kytici snů, tu nejdražší na světě. Každý jeden květ je navždy: Fiorever.

Nová kolekce Fiorever byla inspirována kolekcí šperků z drahých kovů a kamenů, kterou značka uvedla na trh v roce 2015, a je novou diamantovou korunou kolekcí Bvlgari.

Zdroj: Bvlgari

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *