Helena Vondráčková vyprodala pražskou Lucernu, kde zazářila v šatech od Taťány Kovaříkové!

Tradiční předvánoční koncert v pražské Lucerně, kterým vyvrcholilo velké česko-slovenské turné Helena DNES, má za sebou legenda české pop music Helena Vondráčková! Slavný pražský sál vyprodala do posledního místa. Fanouškům nabídla hlavně své hity a přidala i několik vánočních písní.

“V Lucerně, která praskala ve švech, byla opět úžasná atmosféra, která připomínala tsunami. Moc jsem si koncert užila a z krásných reakcí, které mi chodí od fanoušků, i přátel, vím, že jsem nebyla sama,” řekla Helena Vondráčková.

Jako své hosty si pozvala zpěvačku Šárku Rezkovou, muzikálového kolegu Mariana Vojtka a mistra světa ve stepu Tomáše Slavíčka s jeho Tap Academy Prague.

Během večera vystřídala popová legenda několik šatů z dílny své dvorní návrhářky Tatiany Kovaříkové, které premiérově měla právě na tomto koncertu.

Rok 2019 začne pro Helenu Vondráčkovou pracovně v Německu. V neděli 13. ledna převezme v Berlíně prestižní hudební cenu Smago Award za celoživotní přínos německé hudební scéně.

“Velice si této pocty vážím. Rozšíří se tak sbírka zahraničních ocenění, které mám,” dodala Helena, kterou pak na jaře čeká ve Spolkové republice po delší době samostatné turné.

Zdroj a foto: Agentura MM

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *