Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

BydleníTechnologie

Objevte technologie ThinQ, které vám zpříjemní a zjednoduší každodenní život

Určitě jste si všimli, že některé z produktů společnosti LG nesou označení ThinQ, zejména ty uvedené v poslední době. Tím, že společnost tuto technologii implementuje do stále více nových zařízení, nepochybně o ní ještě mnoho uslyšíte. Pojďme se tedy podívat na to, co dokáže.

ThinQ zajišťuje, aby všechny domácí spotřebiče fungovaly v harmonické souhře, a vy se tak mohli věnovat věcem, které vás opravdu baví. Technologie ThinQ představuje revoluci v tom, jak může vaše domácnost zlepšit váš život.

Kuchyň, která s vámi spolupracuje
ThinQ nastaví vaši chladničku přesně tak, jak potřebujete. Představte si, že budete mít večer party, ale přípravy ještě ani nezačaly. Už na dálku můžete změnit teplotu chladničky, podle potřeby rychleji vychladit nápoje nebo dát vyrábět více ledu. Vše bude dokonale připravené, ještě než přijdete domů. Stejné výhody můžete využívat i u své trouby. Cestou koupíte pizzu k večeři pro přátele a jednoduše nastavíte předehřátí trouby pomocí svého smartphonu. Rázem nemusíte čekat ani o chvíli déle, než je nutné. Když jste na cestách, můžete naopak vybrat režim spánku pro šetření energie vašich spotřebičů. Funkce Smart Grid navíc dokáže kdykoli udržovat maximálně efektivní úroveň spotřeby energie a tak vám pomáhá dlouhodobě šetřit peníze.

Řekněte své domácnosti, co si přejete
Stačí ráno vstát a říct: „Dobré ráno, Google,“ a všechno bude nastavené, jak si budete přát. Klimatizace, televize, čistička vzduchu i vaše oblíbená hudba. S takovým začátkem dne se budete hned cítit v produktivnější náladě. Díky různým režimům, jako jsou např. Dovolená, Příjemný, Domov a Pryč můžete snadno nastavit spotřebiče tak, aby udělaly vše potřebné, ale zároveň šetřily energii. Aktivitu světel si můžete upravit podle svého příchodu domů, stejně jako čističku vzduchu. Ta odstraní zvířený prach před každým vašim příchodem domů. Díky ThinQ můžete zapnout robotický vysavač v okamžiku, kdy nejste doma. Ať už v pravidelném intervalu, nebo když vás to zrovna napadne. K zadávání požadavků můžete kromě smartphonu využít i televizor a ptát se ho na různé informace. Snadno zjistíte, jaké bude počasí, jestli potřebujete kabát, kde jste položili peněženku, nebo jak se jmenuje herec ve vašem oblíbeném seriálu či jaký je dnes televizní program. Jednoduše popusťte uzdu své představivosti a ThinQ se bude každým dnem učit lépe chápat vaše potřeby.

Zdroj: LG

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *