Zvolte Dámu roku 2019! Soutěž Dáma roku je určena pro ženy ve věku 33 – 75 let!

Zjistili jsme, že ženy po 30tce nemají možnost velkého uplatnění, pokud to samotné aktivně nevyhledávají, tak jsme se rozhodli to ZMĚNIT a vrátit ženám jejich sebedůvěru a sebevědomí!

Zároveň tímto chceme inspirovat další ženy, které by se mohly vzhlédnout v našich finalistkách, protože i ony si zaslouží uznání a podporu okolí, že každá žena je krásná a může být TOU PRAVOU DÁMOU, pokud jí to bude umožněno.

Na tiskové konferenci bylo představeno 12 finalistek této soutěže. Tiskové konference konané 18.12. v Galerii Knupp se zúčastnil moderátor Miroslav Šimůnek, moderátor Petr Vojnar, dramatik a scénárista Miroslav Oupic, zpěvačka ze skupiny Koule Petra Slaninová, zpěvák Pavel “Kyklop” Vohnout, zpěvačka Markéta Martiníková a zpěvačka Lucy Junk, která je zároveň spolu organizátorkou této soutěže. “Dáma roku musí mít charakter a taky musí být krásná. Charakter a krása je pro mě půvab”, řekl Petr Vojnar. “Co by měla mít správná Dáma roku? To, co mají naše Dámy, vidíte to tady na vlastní oči”, dodal moderátor Miroslav Šimůnek.

Všechny finalistky absolvovaly soustředění v chorvatském Drveniku. Dne 1.1.2019 bude spuštěno internetové hlasování, kde budete moci vidět jejich medailonky, fotografie. Budou uvedeny informace o každé z dam a budete si moci zvolit Dámu Sympatie 2019.

Finálový galavečer se uskuteční 28.2.2019 ve 20:00 hod. v Praze. Celým večerem bude provázet moderátor Miroslav Šimůnek. V porotě bude mnoho známých osobností.

V rámci finále se uskuteční tři módní přehlídky a to volnočasového oblečení, byznys oděvů a společenských šatů. Vítězka soutěže získá zájezd do New Yorku a také se stane tváří pro novou kampaň přírodní kosmetiky v roce 2019.

Finále této soutěže, nebude pouze o dámách, ale taktéž o dobré věci… V rámci finále nebude chybět dražba obrazu, kde výtěžek půjde na děti z dětského domova, konkrétně na spolek Galerie Silných Srdcí, z.s. , který pomáhá dětem z dětského domova Krásná Lípa… Část vstupného poputuje taktéž na výše uvedenou organizaci.

Foto: image-club.cz

Jeden myslel na “Zvolte Dámu roku 2019! Soutěž Dáma roku je určena pro ženy ve věku 33 – 75 let!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *