Jak na nevhodně vytrhané obočí? Pomůže karibský korál!

Kdysi módní uzounké oblouky obočí způsobily, že dnes mnoho žen denně řeší otázku, jak jej domalovat, aby působilo přirozeně. Za chybějící chloupky v obočí často může i užívání léků nebo hormonální změny. Vítanou pomocí jsou proto boostery pro růst obočí, s nimiž lze dosáhnout dokonale přirozeného vzhledu.

Kvalitní séra na obočí dokážou znovu obnovit růst obočí i tam, kde již léta nerostlo. Tím, že aktivují vlasové folikuly znovu k růstu, je velká šance, že i do tenka vytrhané obočí znovu naroste do původního objemu a přirozeného tvaru,” říká, říká Christine Akbaba, přední rakouská stylistka, která zastupuje značku RefectoCil, světového lídra v úpravě řas a obočí.

V poslední době se největší oblibě těší séra s vysoce účinnou bioaktivní látkou Black Sea Rod Oil, což je výtažek ze vzácného karibského korálu Trsovníku lékařského. Ostatně účinky této jedinečné látky využívají v současnosti ve velkém také vědci. “Největší výhoda spočívá v tom, že tuto bioaktivní látku naše tělo vstřebává mnohem rychleji a lépe než látky vytvořené uměle. Proto se i žádoucí efekt – hustší, silnější a zdravější obočí – dostaví velmi brzy,“ upřesňuje Martin Janeček, který v České republice zastupuje značku BeautyLash.

Odměna za pravidelnost
Jak bude sérum účinné, to ovšem záleží i na dalších okolnostech, především na tom, jak pravidelně a v jakém intervalu si jej zvykneme aplikovat. Doporučeným postupem je nanášet booster (sérum) denně. Pokud každodenní interval dodržíte, můžete se z „nového“ obočí radovat nejpozději za 6 týdnů. Právě takovou dobu potřebuje ke svému účinkování například námi vyzkoušený BeautyLash Eyebrow Booster, který právě díky svému složení obsahujícímu klíčovou bioaktivní látku z Trsovníku lékařského dokáže proměnit řídké, slabé nebo příliš razantně vytrhané obočí opět v husté, pružné a přirozeně působící. Booster navíc obsahuje výtažek z aloe vera, který o obočí pečuje a propůjčuje mu krásný lesk.

Pozor na mastná odličovadla!
„Před nanesením séra je nutné důkladně zbavit obočí veškerého make-upu. Ovšem použít můžeme pouze nemastná odličovadla. Pokud by se totiž obočí odlíčilo přípravkem na olejové bázi, nemohla by se účinná látka vstřebat do kůže a proniknout až ke kořínkům. Celá kúra by tak byla naprosto neefektivní,“ upozorňuje Martin Janeček a dodává, že samotná aplikace je velmi jednoduchá – Eyebrow Booster stačí nanést nejlépe večer po umytí a odlíčení obličeje na místa, na kterých chcete aktivovat růst obočí.

Krása je návyková
Každá z nás by si samozřejmě přála, aby byl účinek séra trvalý a „nové“ krásné obočí už nám vydrželo navždy. Ano, je to možné, ale pouze za podmínky, že si zvykneme používat booster pravidelně. Pokud aplikaci přerušíme, obočí postupně přestane dorůstat. Rozhodneme-li se však dopřát si krásný vzhled obočí na dlouhou dobu, je už postup mnohem jednodušší – jakmile dosáhneme požadovaného vzhledu obočí, stačí už sérum nanášet pouze obden, případně 3x týdně. Pak bude výsledný efekt dlouhodobý a dokonalý.

A co je ještě důležité zdůraznit – při používání námi vyzkoušeného séra BeautyLash Eyebrow Booster se nemusíte obávat žádných nežádoucích účinků – booster neobsahuje hormony, parabeny, prostamidy, prostaglandin ani parfémy.

BeautyLash Eyebrow Booster – sérum na obočí koupíte na www.beautylash.cz za 1 590 Kč.

Zdroj: www.beautylash.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *