Pavla Dostálová ošetřuje Zdeňka Piškulu. Jak bude pokračovat nový vztah?

Sympatická herečka Pavla Dostálová má v seriálu Lajna, který právě běží na Stream.cz a Televizi Seznam, o zábavu postaráno. V roli Kláry se totiž stará jakožto ošetřovatelka o havířovský hokejový tým v čele se Zdeňkem Piškulou. Ačkoliv Pavla působí velmi křehce, nezalekla se ani trenéra Hrouzka v podání Jiřího Langmajera.

Pavla Dostálová (31) se v seriálu Lajna představila jako Klára, holka z drsného havířovského prostředí, která se jen tak něčeho nezalekne. I přesto ji ale ostřížím okem hlídá její seriálový otec Norbert Lichý. „S Norbertem se známe z Ostravy, máme velmi podobný smysl pro humor. Skvěle se s ním spolupracuje, kdykoliv jsem se zeptala, zda bychom si něco mohli vyzkoušet nebo ho poprosila o radu, nikdy mě neposlal do háje,“ vzpomíná Pavla Dostálová na natáčení Lajny.

A jak to má herečka s hokejisty? „Takřka denně se s jedním vídám. Je to papírový Jaromír Jágr, stojící na chodbě jednoho panelového domu. Jinak jsem do světa hokeje, potažmo hokejistů, pronikla pouze skrze seriál Lajna,“ říká Dostálová a dodává: „No a jednou jsem omylem vtrhla do hokejové šatny, hned po tréninku. A musím říct, že jsem zbaběle prchla. A to hodně rychle,“ doplnila se smíchem.

Jak se jí roli ošetřovatelky povedlo ztvárnit a jak se bude vyvíjet seriálový vztah se Zdeňkem Piškulou, můžete sledovat každou neděli od 20.30 hodin na Stream.cz a Televizi Seznam.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *