Lahodné trio sirupů hradeckých delikates skvěle chutná (i hřeje)

Rakytník, šípek a zázvor. Přesně tyto tři zázračné ingredience obsahují nové sirupy rodinné manufaktury Hradecké delikatesy. Jsou vyrobeny ručně a šetrně z kvalitních surovin, výborně chutnají, neobsahují žádná aromata, chemické konzervanty, či GMO a v chladných dnech nás krásně prohřejí. Šípkový sirup má v sobě navíc špetku rumu, takže náš čaj o páté promění v labužnickou chvilku. Kromě teplého (či studeného) nápoje, který získáme smícháním s vodou, se dá se sirupy také čarovat v kuchyni – šípkový bude lahodný jako poleva na bábovku, rakytníkový užijeme do kaší či na palačinky a zázvorový dodá říz steakům. Fantazii se zkrátka meze nekladou!  

Kdo by neznal nápoj dětství – vodu se šťávou. Zatímco běžné sirupy většinou obsahují řadu aromat, které jim mají dodávat chuť, Hradecké delikatesy si zakládají na čistém složení a obsahu opravdových ingrediencí. Znát je to především na unikátní chuti, hned z prvního doušku poznáme, z čeho je sirup vyroben. Na zimní čas a chladné dny jsou tyto sirupy výbornou alternativou teplého čaje – pouze vyměníme studenou vodu za ohřátou. Stačí si jen vybrat, jestli dáte přednost krásně navinulému rakytníku, šípku ovoněnému rumem, či jemně štiplavému zázvoru.

RAKYTNÍKOVÝ SIRUP má svou typickou chuť a vůni této vitaminy naducané plodiny. Kromě klasického využití se studenou, či teplou vodou se sirup skvěle hodí také na dezerty, krémy, palačinky a kaše. Je vyráběn šetrně a ručně, neobsahuje žádné chemické konzervanty, aromata, či GMO. Zkrátka jen cukr, rakytník, kyselinu citronovou a vodu. Sirup je skvělý také do míchaných nápojů, které jsou s ním jemnější, chutnější a mají lepší konzistenci. Rakytníkový sirup je k dostání na  e-shopu Hradecké delikatesy za cenu – 500 ml = 115 Kč.

ŠÍPKOVÝ SIRUP S RUMEM má nádhernou temně oranžovou barvu s jemnými tóny svěžího šípku završenou lehounkým nádechem rumového aroma. Tento sirup je skvělý do sychravého počasí v kombinaci s teplou vodou. Může povýšit naši čajovou chvilku ještě o úroveň výše. Báječně se hodí také jako poleva na bábovku či jiný dezert, skvěle chutná v různých krémech s ovocem. Je vyráběn ručně a šetrně a zcela bez chemie, aromat, GMO. Obsahuje cca 3,8 % alkoholu. Sirup využijeme také do míchaných nápojů, kde se na rozdíl od cukru ihned rozpustí a vykouzlí jemnější chuť. Šípkový sirup s rumem je k dostání na  e-shopu Hradecké delikatesy za cenu – 500 ml = 115 Kč.

ZÁZVOROVÝ SIRUP uvítají všichni milovníci tohoto zdravého kořene. Je světle žluté barvy a štiplavější chuti, má zkrátka „říz“. Krásně prohřívá, v kombinaci s horkou vodou je přímo ideálním nápojem pro chladné dny. Se zázvorovým sirupem můžeme čarovat také v kuchyni. Hodí se do zeleninových i ovocných salátů, výborný je na steaky – stačí pár kapek ke konci grilování. Můžeme ho také přimíchat do šťávy, když pečeme kachní prsíčka. Sirup užijeme také do dezertů, dortů, krémů. I v míchaných nápojích místo cukru se skvěle uplatní. Sirup je vyráběn ručně a šetrně, neobsahuje chemické konzervanty, aromata, či GMO. Zázvorový sirup je k dostání na  e-shopu Hradecké delikatesy za cenu – 500 ml = 115 Kč.

Zdroj: www.hradeckedelikatesy.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *