Nejkrásnější muž Česka Jiří Kmoníček nás poletí reprezentovat až na Filipíny, už si vybral i nové sluneční brýle!

Vloni se Jiří Kmoníček stal nejkrásnějším mužem České republiky, za pár týdnů nás odlétá reprezentovat na světovou soutěž. Proto, aby utkal s těmi největšími fešáky z celého světa, se ale musí vydat 10 000 kilometrů daleko. A ještě se musí dobře chránit! Proč a před čím?

Kromě různých exotických chorob, kterými by se mohl potencionálně na Filipínách, kde se Mistr International uskuteční nakazit, a proto jsem se nechal očkovat, si musí dát pozor i na silné slunce.

„Přeci jen letím ze zimy do tepla. Slunce je tam ostré a tak jsem si pořídil i nové designové brýle. Měl bych prý možná nosit i běžné brýle na ‘doostřování’, ale to se mi nechce. Když jsem byl v optice v Chomutově, tak mi ale Jana Slavíková s manželem Romanem ukázali brýle, do kterých jsem se okamžitě zamiloval,” prozradil s úsměvem Jiří Kmoníček, který na sobě pracuje, hubne, zároveň nabírá svalovou hmotu a denně posiluje. Upravil stravu a celkově o sebe ještě více dbá.

A protože je to velký fešák, chtěl, aby sluneční brýle byly nejenom praktické, ale i slušivé. „Jsou super, dají se u nich měnit sklíčka, dokonce i za čirá, která bych mohl nosit, abych viděl lépe na počítač nebo na čtení. Ale povinnost nosit je nemám, ty stylové sluneční však nosím rád a v tom sluníčku na Filipínách je rozhodně využiji, když už ne teď u nás, kde je věčně šero,” podotkl Kmoníček.

Finále o nejkrásnějšího muže světa se uskuteční 24. února a podle Jiřího bude v soutěži mít asi dost silnou konkurenci. „Ale věřím si a myslím, že bych se mohl umístit,” dodal nejhezčí český chlapák.

V exotické zemi se ale příliš nezdrží. Už druhý den poletí zpět do Čech. Vyrovnat se tak bude muset během pár dnů hned dvakrát nejenom se sedmihodinovým časovým posunem, ale i 12hodinovým letem. Nezbývá, než mu držet palce, aby si nějakou tu trofej krásy do Čech přivezl!

Foto: Optika Slavíková, archiv Muže roku a J. Kmoníčka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *