Vztahové poradenství od řidičů Uberu, kteří viděli a slyšeli už všechno

Před Valentýnem jsme požádali řidiče Uberu z Prahy o nějakou milostnou radu. Řada z nich nám prozradila, že svým zákazníkům čas od času poradí s jejich partnerskými záležitostmi. Od rozchodů k milostným trojúhelníkům, řidiči Uberu to mají vždy z první ruky.

Vybrali jsme postřehy několika řidičů, ve kterých vám přiblíží, jakých situací bývají svědky, na co se je lidé ptají a jak na to případně reagují. Řidiči samozřejmě nejsou experti trénovaní v oblasti vztahového poradenství, ani terapeuti. Do cizích problémů a konverzací se proto nepletou a svůj pohled na věc přihodí k dobrému, jen když jsou tázáni.

Josef:
Jedno z obvyklých témat rozepří při jízdě Uberem je čekací doba na partnerky (dnes už ale častěji i na partnery :)) a následná starost o to, jestli budou včas na důležité akci – tyto malé rozpory opravdu dokážou vztah zničit. Jinak je ale podle mě lék na veškeré partnerské problémy důvěra a tolerance!

Tomáš:
1000 lidí, 1000 problémů… Já myslím, že lidé spolu málo mluví. Je to samej fejsbuk a smajlík, ale když si mají promluvit o něčem důležitém, nemají co říct. Nebo řeknou něco jiného, než si myslí… Lidi, mluvte spolu upřímně i když to třeba nebude příjemné! Vztahu to jedině prospěje.

Soňa:
Nejčastější problém je v komunikaci mezi partnery. Neumějí říci, co je ve vztahu těší nebo štve. Další věcí je pak netolerance a neochota cokoliv ve vztahu udělat, aby se posunul dál. Kytka, když se nezalévá, taky uschne.

Martin:
Častým problémem ve vztazích je vzájemná tolerance, respekt a důvěra partnerů. Má rada po 26 letech společného života s jednou partnerkou je právě ta důvěra a respekt toho druhého, a za každou cenu nechtít partnera předělat a přivlastnit si ho jen pro sebe!!!

Alan:
Z toho, jak zákazníci o svých vztazích mluví, je často cítit nedůvěra. Někdy se mi dokonce svěří s tím, že partnera podezírají z nevěry. Základní problém je, že lidem chybí vzájemná tolerance. To je to, co jim radím.

Ondra:
Moji cestující si velmi často naříkají, že na sebe s partnerem/partnerkou nemají čas. Řešení je ale jednoduché – jezděte častěji Uberem a budete mít času habaděj. ❤️

Zdroj: Tým Uber Česko

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *