EXKLUZIVNÍ REPORTÁŽ: Slávek Boura točí novou talk show, zazáří v ní i herec Milan Enčev

Bývalá hvězda Snídaně s Novou, a také moderátor populárního pořadu Rande Slávek Boura je poslední dobou v jednom kole. Píše knihy, zajímá se o věci mezi nebem a zemí a samozřejmě pokračuje v práci moderátora. A nyní chystá žhavou novinku – vlastní talk show s názvem Slávek Bourá show… s hosty vo co go? A její pilotní díl už natočil!

Milan Enčev a Michaela Dolinová jsou hosty pilotního dílu nové talk show.

Zvládnout dobře talk show, aby se pobavili diváci i hosté, je umění. Slávek je ale zkušený moderátor, tak proč ne! Pilotní díl své show natočil v Hudebním klubu Palmovka pod vedením uměleckého a filmového fotografa a režiséra Dušana Prouzy a producentky Hanky Julie Vackové. Jeho prvním hostem je herečka Michaela Dolinová. V rozhovoru s ní se odvázal – dokonce ho uvidíte v blond paruce, v níž si zahrál na Míšinu dceru!

Míša Dolinová odpovídala pohotově, z míry ji nevyvedl ani Slávek v blond paruce.

Míša si tu i zazpívala, a to za doprovodu houslisty Michaela Hejče, který byl dalším hostem. I když se díl točil v únoru, netradičně zapěla vánoční píseň. “Zapomněla jsem si totiž doma základy, a toto bylo jediné, co jsme s Míšou dali na místě dohromady,” smála se Míša.

Točilo se sice v únoru, Míša za doprovodu houslisty Michaela Hejče ale pěla o Vánocích.
Slávek Václava Jarolíma důkladně vyzpovídal.

Dalším hostem, na které se v pilotním dílu můžete těšit, je podnikatel, fotbalista a znalec vína Václav Jarolímek.

V čem je Slávkova show netradiční je i to, že dá šanci mladým, možná budoucím, moderátorům. Do pilotního dílu si pozval šestnáctiletého Marka Anděla z oboru médií Mezinárodní konzervatoře Praha, a ten dostal těžký úkol – sám vyzpovídat hosta. Tím se stal herec z Divadla Radka Brzobohatého Milan Enčev.

Herec Milan Enčev a mladý moderátor Marek Anděl.
Milan Enčev nemá o vtipné historky ze života nouzi.

Milan Enčev je nejen hvězdou divadelní, zahrál si už v téměř 200 filmech a seriálech. Herec ale vystudovaný není – původem je čalouník, který si však za svým snem o herectvím šel a dokázal to. To si samozřejmě Slávek nenechal ujít a rovnou mu přinesl židli, kterou by chtěl nechat očalounit. “Nevím, jestli bych to ještě dneska zvládl,” smál se Milan, který hraje už dvacet let. “Na škole jsem byl za exota, úchyláka, který četl jako jediný Shakespeara,” smál se herec. “Pak mě ale učili Petr Haničinec a Radovan Lukavský,” a to byla nejlepší škola,” zmínil ve veselém rozhovoru.

Posledním hostem se stal houslista Michael Hejč, který celý večer provázel hrou na housle. Ukázal ale, že nejen skvěle hraje, ale i mluví a zpívá!

Slávek si Míšovu hru pořádně užíval.

A kde bude Slávkova show k vidění? “Jsme domluvení s internetovou televizí All TV, kde by se měla vysílat. Nyní už záleží jen na tom, jestli najdeme sponzory. Pokud ano, začít bychom chtěli během března,” svěřil Slávek. Nezbývá, než držet palce, mohlo by jít konečně o show, která bude stát za to!

Foto: Redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *