Jedinečný Gin Mare na Ginfestu by Barlife

V sobotu 2. března 2019 od 13 do 21 hodin proběhne ve Vinohradském pavilonu čtvrtý ročník Ginfestu by Barlife, jedinečného zážitku pro všechny milovníky kvalitních ginů. Na jednom místě se představí několik výrobců, mezi kterými nebude chybět ani oblíbená značka ginu Gin Mare z portfolia společnosti Premier Wines & Spirits.

Gin Mare si budete moci vychutnat u pojízdného stánku v prostorech samotného festivalu a těšit se můžete i na nový pojízdný Gin Mare bar, který najdete před samotným Vinohradským pavilonem, kde bude Ginfest probíhat. Gin Mare je prémiový gin ze Španělska s typickou slaností. K jeho výrobě se používají byliny, které najdeme ve středozemní oblasti. Po boku tradičních bylin jako jalovec, horká pomerančová kůra, sevillská pomerančová kůra, citrónová kůra, kardamon a koriandr se používají ne tak typické arbequinské olivy, bazalka, rozmarýn a tymián.

Na festivalu se můžete po celý den těšit i na nejrůznější semináře a workshopy od předních barmanů a odborníků. Od 14:00 do 14:30 proběhne také seminář Gin Mare pod vedením globálního brand managera Carlose Moranteho. Kromě výroby a unikátnosti značky Gin Mare se seminář zaměří i na to, proč je pro přípravu skvělého Gin&Tonic drinku důležité mít stejně kvalitní také tonik. Harmonická vyváženost obou surovin totiž vytváří dokonalou chuť tohoto světově oblíbeného drinku. Gin Mare zakoupíte na stránkách www.1er.cz za 1 089 Kč.

Zdroj: https://www.barlifeevents.cz/ginfest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *