Motto Swarovski kolekce ke Dni matek 2019 je #FollowYourSun (jdi za svým sluncem).

Nová kolekce Swarovski ke Dni matek je brilantním vyjádřením zářivého pouta mezi matkou a dítětem. Vybízí nás, abychom následovali své slunce v duchu motta #FollowYourSun a ukázali ženám v našem životě, jak moc je milujeme a oceňujeme.

Kolekci a doprovodná kampaň se točí kolem základního příběhu s názvem You are my sunshine (Jsi mým slunečním třpytem). Slunce dává život a světlo a totéž činí matky a role matek na celém světě. V kampani prožívá matka ozdobená úchvatným přívěskem Sunshine vzácné chvíle se svou dcerou, která má menší verzi tohoto přívěsku, společně se vyhřívají v paprscích zářivého slunce; matka je slunce a dcera se k ní tulí – obě si vzájemně projevují lásku. ​

K nové kolekci se vyjádřila kreativní ředitelka společnosti Swarovski Nathalie Colin: „Ve společnosti Swarovski je naším krédem zářivost pro všechny, proto naše kolekce ke Dni matek je nejen oslavou ženy, která vás vychovala, ale oslavuje i všechny role matky: matky, babičky, nevlastní matky, tchyně, přítelkyně a také vše, co pro nás dělají. Kolekce je tak jasná, krásná, zářivá a všestranná jako ženy, které známe a které milujeme.“

SKVOSTY KOLEKCE
Kolekce ke Dni matek, nabízející minimalistické i složitější kreace, je založena na čistých liniích, skulpturálních formách inspirovaných sluncem a rafinované paletě bílé, modré a žluté barvy, která rozzáří každodenní vzhled. Výjimečné modely vycházejí z řad Sunshine, Originally a North, které se promění v promyšlené dárky, bez ohledu na to, zda je darujete nebo dostanete.

Projasněte její den kolekcí Sunshine překrásně ztvárňující sluneční paprsky posázené úchvatnými zkosenými křišťály Swarovski ve výbrusu bagety. Univerzální řadu tvoří sada prstenů navlékaných či navrstvených na sebe, puzetové náušnice ve velikosti XXL a velký přívěsek, který lze nosit v různých délkách. Lesklé růžovozlaté a stříbrné odstíny dodají každé příležitosti atmosféru noblesy a třpytu.

Perla prožívá své znovuzrození a přebírá hlavní roli v nadčasových špercích prosycených ženskostí. Originally je kompozice podmanivě zářivých perel Swarovski obkroužených třpytivými křišťály. Skvěle se hodí jak na večerní příležitost, tak i k běžnému nošení.

Průzračně bílé a světle modré elementy vytříbené řady North vypadají, jako by se beztížně a s hravostí vznášely v jedinečné geometrii úhledných linií v odstínech růžového zlata a stříbrného kovu. Tyto šperky lze nosit samostatně nebo společně navrstvené v duchu posledních trendů.

Oslavte vzácné pouto prostřednictvím stylových přívěsků v podobě chlapce a dívky zdobené krásnými křišťálovými perlami Swarovski. Tyto dva okouzlující kousky jsou zářivým rozšířením oblíbené kolekce Swarovski Remix Collection.

Nová kolekce je opravdu rozmanitá, zahrnuje kousky plné ležérní elegance a ženskosti i výrazné a komplikovanější šperky. Značka Swarovski nabízí doplňky, díky kterým ženy zazáří, zamilují si je a budou je nosit nejen na letošní Den matek, ale ještě dlouho poté.

Zdroj: Swarovski

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.