Na jaře potřebuje naše pleť pořádnou dávku hydratace!

Zima, chladné počasí, velké výkyvy teplot – to vše dává naší pleti notně zabrat. Na jaře tak potřebuje speciální péči, především ve formě zvýšené hydratace. Česká kosmetická značka Essenté tak přichází se speciálním Intenzivním hydratačním boosterem, který naší pokožce zajistí okamžitý i dlouhodobý přísun vlhkosti.

Vysoce koncentrovaný a účinný Intenzivní hydratační booster od české značky Essenté byl vytvořen podle jedinečné receptury obsahující vysoce koncentrované aktivní látky, díky čemuž okamžitě hydratuje i silně vysušenou pleť. „Pokožku zklidňuje a zjemňuje, zvyšuje její pevnost a pružnost a zabraňuje jejímu předčasnému stárnutí. Zkrátka: rychle a viditelně zlepšuje stav pleti, protože dokáže stimulovat buněčnou aktivitu i potřebné regenerační procesy v kůži, po kterých naše pleť, zejména na jaře, přímo volá,“ říká Denisa Jasinská, která se svým týmem stojí za vývojem české kosmetické značky Essenté, a svými radami přispívá na kosmetický blog Inspirace.essente.cz

Essenté Intenzivní hydratační booster ocení vaše pleť už na první dotek – má osvěžující gelovou texturu, velmi dobře se vstřebává a nezanechává na pleti mastný film, ale jen krásně a dlouhodobě hebkou a svěží pokožku. Koupíte ho na www.essente.cz za 890 Kč.

Mix aktivních látek pro dokonalou hydrataci a omlazení pleti:
– Kyselina hyaluronová má schopnost vázat až 30násobek vody v poměru ke své vlastní molekulární hmotnosti. Zadržuje vlhkost v pokožce, zlepšuje její pevnost a zabraňuje vzniku vrásek, protože odpovídá za regeneraci a obnovu buněk a stimuluje syntézu kolagenu.
– Hydractin okamžitě zlepšuje hydrataci pokožky až o 38 % již po hodině a dlouhodobě zlepšuje hydrataci až o 14 % po 28 dnech. Působí na bázi výtažků z mořských řas a papáji a obsahuje ATP (adenosintrifosfát), jenž je důležitý zdroj energie pro funkci všech buněk.
Myramaze regeneruje a posiluje pleť, hydratuje pokožku a má antioxidační účinky. Skvěle revitalizuje citlivou pokožku a jako bonus viditelně zlepšuje texturu pleti.
– Omega CHS aktivátor obsahuje aminokyseliny, lapače volných radikálů a peptidy a v podstatě funguje jako „health booster“ – udržuje buňky ve zdravé kondici.
– D-panthenol má hydratační, zklidňující a protizánětlivé účinky, regeneruje pokožku a zvyšuje elasticitu pleti.
Urea má silné hydratační schopnosti, změkčuje a zjemňuje pleť, odstraňuje odumřelé kožní buňky a vyhlazuje povrch pleti. Snadno proniká do pokožky a podporuje vstřebávání jiných aktivních látek. Má antibakteriální účinky a je to tělu vlastní látka, proto je velmi dobře snášena a je velmi vhodná a účinná i při atopickém ekzému.

Zdroj: www.essente.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.