Vyhrajte 2x CD BEST OF ČESKOSLOVENSKÉ od unikátního pop operního tria La Gioia!

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Výherci CD jsou Martin L., Říčany; Irena P., Praha. GRATULUJEME!

Trio letos slaví deset let, ke kterým chystají unikátní narozeninový galakoncert, který se uskuteční v pondělí 18. 3. 2019 v 19:00 v pražském Paláci Žofín.

Kdo jsou La Gioia?
Pop operní trio LA GIOIA působí na hudební scéně již 10 let a k této příležitosti připravuje NAROZENINOVÝ GALAKONCERT v Praze, v pondělí 18. března 2019 v Paláci Žofín. Na koncertě vystoupí přední osobnosti české a slovenské pop music, které jsou zároveň kmotry již vydaných CD La Gioia. V podání tria uslyšíte světové hity různých žánrů, kterými jsou například Nessun Dorma, Adagio, Somewhere, My Way, Winner Takes It All, Radio GaGa, a také výběr z českých hitů – Pár přátel stačí mít, Sanitka a „Fontána pre Zuzanu“, kterou La Gioia zazpívá společně s kmotrem Vašo Patejdlem. Těšit se můžete i na song The Prayer v podání se slovenskou divou Sisou Sklovskou. Svůj temperament předvede nejslavnější cikánská kapela na světě Cigánski Diabli, v zahraničí známá jako Gipsy Devils. Hudební doprovod celého koncertu zajistí Big Band Gustava Broma pod taktovkou Vlada Valoviče a Simple Lounge Quartet.

K 10. výročí na hudební scéně a k významnému 100. výročí od vzniku Československa, La Gioia vydává nové CD  “LA GIOIA – BEST OF ČESKOSLOVENSKÉ”. CD obsahuje 20 písní z celé hudební éry pop operního tria. Mezi nejznámějšími melodiemi je také píseň mistra Karla Gotta „Pábitelé“. Karel Gott byl kmotrem prvního CD „La Gioia“ a jeho účast je též na galakoncertě přislíbena. Těšit se můžete také na zpěváka a skladatele Michala Davida.

La Gioia znamená v italštině radost a právě s radostí, hispánským temperamentem a italskou vášní Vám tito zpěváci nabízí nevšední a jedinečný hudební zážitek.

Stačí, když správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít štěstí. Vyhrává 200. a 400. správná odpověď. O výhře informujeme emailem.

Otázka zní:
Kolik zpěváků tvoří seskupení La Gioia?
a) dva
b) tři
c) čtyři

Promo video

La Gioia PROMO video

Zveřejnil(a) La Gioia dne Pondělí 12. listopadu 2018

Správné odpovědi zasílejte na email soutez@tojesenzace.cz, a to do neděle 17. 3. 2019, do 23:59 hod. Do předmětu uveďte KONCERT. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhru mu následně zašleme. Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Foto: La Gioia 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.