Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Ochutnejte Street Food z celého světa v sobotu 16. 3. na Smíchovské náplavce

S blížícím se jarem je ideální čas vyrazit ven a dát si dobré jídlo a pití. A proto vás zveme 16. 3. 2019 na Street Food Festival na Smíchovskou náplavku. Přijďte ochutnat pouliční gastronomii z celého světa!

Tentokrát je festival spojen s oslavami svatého Patrika, v rámci doprovodného programu zahrají DJs, zazní irská hudba, můžete ochutnat tradiční irské pokrmy a drinky, nebo se vyfotografovat v originálním fotokoutku. Nepřijdete ani o klasické street food pokrmy, jako například vietnamskou Bún chả, izraelský falafel, thajský salát Som Tam, španělskou paellu, venezuelské placky arepa, korejské kimchi, americké chicken wings, gruzínské chacapuri, rumunské pastrami nebo třeba mexické taco a portugalské tapas.

Více informací na Facebooku, webových stránkách www.foodevent.cz, nebo Instagramu.

Kdy: 16.3. 2019 od 10:00 do 18:00
Kde: Smíchovská náplavka – Hořejší nábřeží

Návštěvníci festivalu si zakoupí FOOD PASS za 50 Kč – náramek, kterým se prokáží při nákupu, a zároveň dostanou dárek v hodnotě 40 Kč.  Děti do 12 let, ZTP a důchodci dostanou náramek zdarma.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *