Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Co si přeje Pokáč, Voxel nebo Franta z Mostu!? Podívejte se na klip skupiny Jamaron!

Co si přeje Pokáč, Voxel nebo Franta z populárního seriálu Most!? Odpověď na tuto otázku najdete v novém klipu skupiny Jamaron.

Téměř rok trvalo pražské kapele Jamaron, než poskládala videoklip k písni Habaděj přání. 400 hodin práce a víc než 150 přání, kterým nechybí vtip ani hloubka. „Bylo to jako skládat puzzle,“ tvrdí frontman a manažer kapely Ondřej Dostál. Videoklip je totiž složený z přání fanoušků i známých osobností. Při jeho opakovaném sledování můžete pokaždé objevit něco nového. V jednu chvíli si Pokáč přeje „Být krásný jako Voxel“, hned poté mu jeho kolega Václav „Voxel“ Lebeda smeč vrací potvrzením jeho přání „Aby byl Pokáč krásný jako já“. Když už myslíte, že vás nic nepřekvapí, vaši pozornost strhne Zdeněk Godla alias Franta větou „Aby Rom nebyl špatný jenom proto, že je Rom“. Tereza Mašková, The Tap Tap, Jananas, Lukefry, Honza Haubert, Morry, ale hlavně více než 100 fanoušků kapely natočilo osobní přání, která vás nejen rozesmějí, ale i zahřejí u srdce.

„Nápad na videoklip jsme dostali už při psaní samotné písně,“ říká zpěvačka Marie, jejíž fotografie jsou vyhledávanější než fotografie samotné kapely. „Nikdy jsme si ale nemysleli, že to bude tolik práce,“ doplňuje ji kytarista Jakub, poslední ze sourozenců v kapele Jamaron. „Byla to veliká dřina a zkouška dlouhodobé osobní motivace. Ve videoklipu můžete vidět letní slunce i rekordní sněhovou nadílku v Praze-Holešovicích. To dokazuje, jak dlouhou dobu jsme klip připravovali. Dokončení písně pomohlo realizovat vydavatelství Warner Music, což byla pro celou kapelu obrovská morální vzpruha,“ uzavírá nejstarší bratr Ondřej.

Sourozenci Jakub, Marie a Ondřej Dostálovi jsou zakládajícími členy kapely, proto tedy Jamaron (čti “Džamaron”). Hudba založená na českých textech a zabalená do moderního zvuku rock & popu s troškou folku. Není však výjimkou, že se kapela pouští i do zpracování tvrdších stylů.

JaMarOn jsou už od dětství propojení hudbou a svázaní společným cílem sdělovat hudbou pocity, názory a bavit lidi kolem sebe. Sourozenecké trio doplňují bubeník Václav Hejda a baskytarista Filip Karlík.

Foto: archiv skupiny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *