THULE představuje exkluzivní kolekci luxusních skořepinových zavazadel THULE Revolve, se zaměřením na odolnost a snadné použití

Luxusní zavazadla Thule Revolve jsou určena pro život na cestách. Vyznačují se odolnou konstrukcí s maximálním úložným prostorem. Nová zavazadla jsou k dostání ve čtyřech velikostech a třech stylových barvách.

Společnost Thule, výrobce prvotřídních produktů, které vám pomohou přepravit vše, na čem vám záleží bezpečně a snadno, slavnostně představuje svou první řadu exkluzivních skořepinových zavazadel. Kombinace více než 75 let produktového inženýrství kovu, plastu a špičkového designu, má za výsledek, že nová, designová, zavazadla Thule Revolve vydrží a snadno se používají.

Zavazadla Thule Revolve jsou, stejně jako mnoha cenami oceňované řady cestovních zavazadel Thule Crossover a Thule Subterra, ideální pro časté pracovní cesty. Exkluzivní osmi kolový systém značky Thule, pro snadné manipulování se zavazadlem, společně s odolnou konstrukcí a špičkovým designem zavazadel, zaručuje ideální každodenní použití.

Ovladatelnost bez námahy
Řada zavazadel Thule Revolve je vybavena teleskopickou rukojetí, která minimalizuje houpání zavazadel a účinně přenáší sílu na kolečka. Masivní zadní kolečka snadno kloužou po jakémkoliv povrchu, od koberce po dlažbu. Kolečka tak poskytují snadnou ovladatelnost od prvního kroku s tímto zavazadlem.

Odolná konstrukce
Zavazadla jsou vyrobena v Evropě a 100% z polykarbonátu. Zavazadla jsou tak díky tomu lehká, stylová a především odolná proti nárazům. Zavazadla jsou navržena tak, aby především vydržela. Vnitřní chrániče rohů, pevný rám a zesílený přední panel, přinášejí ochranu pro každou cestu. Cenný obsah uvnitř zavazadel zůstává bezpečně uzavřen díky zámkům TSA a zipům, které jsou odolné proti propíchnutí.

Maximální prostor pro zabalené věci
Všechny zabalené věci jsou chráněny během cestování vnitřním vybavením zavazadla. Plstěná vložka udržuje obsah zavazadla na svém místě a maximalizuje prostor pro balení.

K dostání ve čtyřech velikostech:
• Thule Revolve Global Carry-on 55cm/22” – k dostání za 9.999 Kč
• Thule Revolve Wide-body Carry-On 55cm/22” – k dostání za 11.199 Kč
• Thule Revolve Luggage 68cm/27” – k dostání za 12.499 Kč
• Thule Revolve Luggage 75cm/30” – k dostání za 14.499 Kč

K dostání ve třech barevných provedeních:
• Black
• Blackest Blue
• Raven Gray

Zdroj: www.thule.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.