Po sérii představení v roli Ježíše svěřil Václav Noid Bárta: Takto vypadají moje nohy!

Již 250. reprízu muzikálu Jesus Christ Superstar uvedlo v neděli 24. března 2019 Hudební divadlo Karlín. Všechny spojuje jedno jméno – zpěváka Václava Noida Bárty, který si během let postupně zahrál tři role – Jidáše, Piláta a Ježíše.

Poslední dobou je k vidění právě jako Ježíš – v roli, v níž vystřídal Kamila Střihavku. Při posledních představeních všem ukázal, že být Ježíšem má svá úskalí. Na Instagramu zveřejnil fotku, jak po víkendových představeních vypadají jeho nohy. „Po dvojáku Ježíše. Tomu se v divadelním slangu říká atomové herectví, nebo že „trhal kulisy“, napsal Vašek k fotce. „Vypadáš, jak kdyby tě na kříž skutečně přitloukli,“ smáli se kolegové.

Václav však zvládl všechna představení na jedničku, a tak se při nedělní děkovačce dočkal nejen potlesku vstoje, ale i ohňostroje přímo na jevišti. Nechyběl ani speciální dort pro všechny účinkující. Ale protože z Václava se stal sportovec, pochlubil se na Instagramu další fotkou: „Dort pro fitness Ježíše,“ napsal k ní.

Václav Noid Bárta patří k hvězdám Hudebního divadla Karlín a vidět ho můžete v celé řadě muzikálů. Jeho poslední premiérou byla show Jak se dělá muzikál, která je určena pro mladší diváky a odstartovala v minulém týdnu.

Foto Instagram V. N. Bárty a redakce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.