Kolekce Swarovski Waterschool upozorňuje na důležitost ochrany vodních zdrojů po celém světě!

Atelier Swarovski s radostí představuje svou nejnovější charitativní kolekci, je inspirována vodou a výtěžek z jejího prodeje poputuje na ochranu vodních zdrojů. Kolekce byla uvedena při příležitosti světového dne vody (22. března) a peníze získané jejím prodejem budou sloužit k financování programu Swarovski Waterschool.

Součástí kolekce Atelier Swarovski Waterschool je křišťálový přívěsek ve tvaru mušle. Kroucený přívěsek pochází z kolekce křišťálů navržených slavnou filmařkou a ochránkyní životního prostředí Céline Cousteau. Přívěsek je k dispozici ve dvou velikostech a pěti barevných variantách. Část prodejní ceny každého produktu poputuje ve prospěch programu Swarovski Waterschool.

Swarovski Waterschool je klíčovým komunitním investičním programem společnosti Swarovski, který byl založen v roce 2000 s cílem ochraňovat jeden z nejcennějších světových zdrojů: vodu. Prostřednictvím tohoto programu se společnosti Swarovski podařilo oslovit více než půl milionu mladých lidí ze 7 světových zemí a poučit je o důležitosti čisté vody: o tom, jak s ní hospodařit, jak ji využívat a chránit.

Projekt Swarovski Waterschool rovněž všechny vyzívá k tomu, aby vodu chránili prostřednictvím jednoduchých nástrojů s názvy Care About Water (Starej se o vodu), Stop Plastic Pollution (Zastav znečišťování plasty) a Protect Your Health (Chraň své zdraví). Další informace se dozvíte na swarovskiwaterschool.com.

Voda je pro společnost Swarovski jedním z klíčových zdrojů již od roku 1895, kdy se její zakladatel Daniel Swarovski usadil v rakouských Alpách. Toto konkrétní místo si vybral právě kvůli hojnosti vody, která byla pro výrobu křišťálu nezbytná. Swarovski zde i po více než 120 letech stále vyrábí svůj křišťál a dobře si uvědomuje, že voda je zdrojem celého života na naší planetě. Prostřednictvím nové kolekce se Atelier Swarovski snaží inspirovat k ochraně vodních zdrojů i nastupující generace.

Kolekce Atelier Swarovski Waterschool je v prodeji od 22. března (Světový den vody) ve vybraných buticích a online na www.atelierswarovski.com. V České republice ji můžete pořídit v buticích Swarovski Celetná a Malé Náměstí.

Zdroj: @atelierswarovski, #swarovskiwaterschool

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.