Když chcete opravdu chytrý a vážně designový telefon

Byly časy, kdy jenom frutariánství znamenalo patřičnou společenskou úroveň. Ale za jakou cenu? Pokud ještě neregistrujete značku chytrých telefonů HONOR, máte nejvyšší čas! I mezi chytrými telefony je totiž na výběr z mnoha šťavnatých kousků. Seznamte se s parádním HONOR View20!

Vidět nevídané a objevovat
HONOR View20 je vybavený opravdu skvělým 48MPx 3D hlavním fotoaparátem s podporou umělé inteligence Ultra Clarity s vysokým rozlišením. Co to v praxi znamená? Na fotografiích zachytíte každý detail i při focení z dálky. Umělá inteligence (tj. AI) především vyhodnocuje podmínky focení a scénu, kterou fotíte. Pak optimalizuje nastavení fotoaparátu tak, aby byly fotky co nejlepší. Rozezná například, jestli fotíte západ slunce, krajinku, na sněhu, květiny, jídlo, portrét, skupinové foto, ohňostroj, svíčky nebo třeba vašeho čtyřnohého miláčka, kde dokonce rozlišuje kočku a psa. Díky AI telefon rozpozná stovky různých situací, podle kterých fotoaparát speciálně nastaví! Při focení navíc fotoaparát pořídí několik snímků najednou, a z nich pak složí jeden nevídaný 48Mpx snímek ve vysoké kvalitě. HONOR View20 si poradí i s focením v noci. Pořídíte s ním super noční záběry v kvalitě, která vás rozhodně překvapí. S umělou inteligencí však zažijete pocity hlubokého porozumění prakticky ve všech každodenních situacích. Rádi například běháte? Obujte tenisky a vyběhněte ven s 10x přesnější navigací. Dvojfrekvenční GPS s AI si vybírá z dostupných GPS satelitů a umožní vám nalézt cíl s dokonalou přesností, zejména ve velkých městech.

Režisérský sestřih
Objevte v sobě umělecký talent a přeneste svoje okamžiky na plátno. HONOR View20 umožňuje retušování videa v reálném čase. Rozpozná tváře, gesta, a dokonce i skvěle zachytí pohyb.

Spolupráce s italskou značkou Moschino
Na modelu HONOR View20 spolupracovali designéři s ikonou italské luxusní módy Moschino. Společně vytvořili dvě nezaměnitelná barevná provedení – rafinované Phantom Red a snové Phantom Blue. Ať už si ale vyberete jakékoliv barevné provedení, design vytvořený pomocí nanolitografie Aurora bude citlivý na každý váš pohyb s telefonem. Na jeho zádech tak uvidíte nádherné gradienty ve tvaru písmene „V“ a další barevná kouzla. Telefony skvěle vypadají a poslouží vám jako ideální doplněk outfitu. V případě barevných provedení můžete sáhnout i po elegantní černé barvě. Přední strana telefonu vás zaujme skutečně bezrámečkovým 6,4 FullHD+ displejem, na kterém najdete jen „průstřel“ pro čočku zabudovaného 25Mpx fotoaparátu, abyste věděli, kam se při selfies dívat. Na celé ploše displeje vás tedy nebude rušit téměř vůbec nic.

Hrajte si
3D fotoaparát, o kterém jsme si už říkali, má navíc ještě jednu skvělou interaktivní funkci. 3D hry s ovládáním pomocí pohybu si zahrajete lépe než kdy dříve. Na vyšší herní zážitek povýšíte i všechny ostatní oblíbené hry. Možná to není úplně obecně známé, ale při hraní her dostává telefon zabrat asi nejvíce. HONOR View20 má však unikátní technologii chlazení. Pokud byste ho otevřeli, najdete v něm inovativní tepelnou trubici v tvaru S, která dokonale chladí zahřátý hardware. A to oceníte, když na to přijde, uvidíte.

Nejnovější technologie
Telefon už během 30 minut nabijete na více než dostatečných 55 %. Baterii s obdivuhodnou kapacitou 4000 mAh má totiž funkci rychlého dobíjení. S plně nabitým telefonem si můžete svoji hudbu pouštět až 130 hodin, videa přehrávat až 15 hodin a telefonovat jeden celý den a jednu hodinu k tomu v kuse. Telefony HONOR jsou proslulé spojením nadčasového designu s pokrokovými technologiemi. Překvapují ale svojí cenou. HONOR View20 pořídíte s cenovkou 14 990 Kč ve variantě 128 GB a za 16 990 Kč ve variantě 256 GB. Telefony HONOR si postupně získávají srdce stále více uživatelů na celém světě, prostě se velmi dobře prodávají. A není divu, když nabízí výbavu na takové úrovni za takovou cenu. Mimochodem v případě modelu HONOR View20 mluvíme o nejdostupnějším telefonu s „průstřelem“ v displeji na našem trhu. Tak co, jdete do něj?

Zdroj: Honor

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.