Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Big band křtí první CD, kdo si tuhle akci rozhodně nenechá ujít?

Original Vintage Orchestra v čele s hudebníkem Petrem Kroutilem a režisérem Jiřím Vejdělkem se chystá už po třetí do Lucerny! Koncert nebude jen tak ledajaký, proběhne na něm také křest první desky big bandu s názvem We Are The Swing Shampions. Na křtu kromě hudebníků nebudou chybět ani slavní kmotři zvučných jmen. Návštěvníci se mohou těšit na divadelníka, textaře a básníka Jiřího Suchého, zpěvačku Evu Pilarovou, herečku Elišku Balzerovou či hudebního skladatele a zpěváka Michaela Kocába. Velkolepé vystoupení se uskuteční už 7. dubna!

Hot Sisters jsou ozdobou celého orchestru

Na vystoupení hudebního big bandu se návštěvníci nejen skvěle pobaví, ale přiučí se také novým pojmům, jakými jsou „swing punk“, anarcho-swing nebo legendární „Polydor číro“, podle slavného pianisty Jiřího Polydora, který s orchestrem pravidelně vystupuje. Diváka očaruje nejen hudba, krásné tanečnice, ale i humor moderátora. Tím není nikdo jiný než režisér Jiří Vejdělek, jenž svými glosami a originálními tanečními kreacemi odrovná každého návštěvníka.

První swing-punkové CD v Čechách

Ti nejlepší čeští hudebníci, okouzlující trio Hot Sisters, hvězda z Los Angeles Chuck Wansley v čele s kapelníkem Petrem Kroutilem si získali srdce řady posluchačů všech věkových skupin. Na první desce fanoušci najdou nejoblíbenější písně z koncertů, legendární swingový cover songu „Každý ráno“ v podání Michala Malátného z kapely Chinaski, předělávku písně „Mexiko“ od Tří sester a chybět nebude ani „Známka punku“ od kapely Visací zámek.

7. 4. Lucerna Music Bar

Přesně v tuhle dobu příští neděli se uvidíme v Lucerna Music Baru.?Velkolepou show pokřtíme naše první CD. Kdo dorazíte? ❤A tohle byl náš první videoklip – Counting Stars. Krásný zbytek víkendu.K sezení je volných posledních pár vstupenek zde: http://www.agharta.cz/index.php?p=e-tickets&tick_id=4380&site=agharta#id4380Ke stání rovněž zde nebo na goout: https://goout.net/cs/koncerty/original-vintage-orchestra-krest-alba/hrkud/+rjyfl/

Zveřejnil(a) Original Vintage Orchestra dne Neděle 31. března 2019

O tom, že swing není jen pro generace o několik desetiletí starší, se každý může přesvědčit na vlastní kůži už v dubnu v Lucerně. Vstupenky jsou v prodeji zde: https://goout.net/cs/listky/original-vintage-orchestra-krest-alba/xgvd/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *