Mikolas Josef předvedl ve vyprodaném Forum Karlín světovou show

Vyprodané Forum Karlín zažilo světovou show v podání Mikolase Josefa a to hned při jeho koncertním debutu! Zatím žádný český interpret nedosáhl takového úspěchu v Eurovision Song Contest jako Mikolas Josef a ve středu 3. dubna 2019 v Praze všem ukázal, jak má vypadat opravdová hvězda. Návštěvníci koncertu mohli poprvé naživo slyšet osvědčené hity, ale i žhavé novinky.

Hodinu a půl nabitý program, obří stage, tanečníci, afričtí vokalisté, kapela, kostýmy… Mikolas Josef se obklopil těmi nejlepšími ve svém oboru a ukázal veřejnosti několikaměsíční přípravy jeho prvního samostatného koncertu, který proběhl na jedničku s hvězdičkou!

Už během prvního songu se publiku představila kapela a překvapil sbor afrických vokalistů. Netradičně se Mikolas objevil před davem s kytarou, za bubny, ale i za piánem a ukázal tak, že hudbu, kterou skládá si i sám nahrává na většinu nástrojů.

Fanoušci se dočkali nejen hitů Lie To Me, Me Gusta nebo posledního singlu Abu Dhabi, ale i naprostých novinek, které Mikolas pilně připravoval v zahraničí. Silné emoce vyvolal song 4th of July – píseň, kterou Mikolas složil ve vlaku, když se vracel v 17 letech z milánského Fashion weeku, kde se definitivně rozhodl skončit s modelingem a změnit od základu svůj život.

Na koncertě kromě českých i zahraničních fanoušků nechyběla řada celebrit nebo zastoupení prestižního vydavatelství Sony Music, pod které ve světě spadá třeba i Justin Timberlake. Mikolas nastavil velmi vysokou laťku, co přijde dál? Svých fanoušků si váží a chce je do své tvorby aktivně zapojit. Ve spolupráci s institutem H21 na koncertě ve Foru Karlín spustil hlasování, které na české hudební scéně nemá obdoby. Fanoušci rozhodují o tom, jaká píseň se stane novým singlem a Mikolas k ní natočí, nebo v jaké zemi by měl uspořádat další koncert. Hlasování probíhá na https://miki.d21.me/cs nebo https://miki.d21.me/en

Biografie Mikolase Josefa
Mikolas je momentálně mezinárodně nejúspěšnějším českým hudebníkem s téměř 80 miliony přehrání svých singlů na YouTube a 320 000 followery na Instagramu. Umístil se na šestém místě na největší hudební události na planetě – Eurovize. Sledovalo ho přes 240 milionů lidí a podle jejich hlasování by skončil na místě čtvrtém. Vletěl na mezinárodní scénu se svým hitem Lie To Me –  23 milionů přehrání na Spotify, 19. místo na globálním žebříčku iTunes, který se navíc dostal do TOP 10 v mnoha zemích po celém světě. Mikolasův následující singl Me Gusta měl premiéru před 17 000 diváky v Madridu a přilákal mnoho fanoušků z Velké Británie, Izraele a Španělska. Jeho nejnovější singl Abu Dhabi se dostal na první příčku v YouTube Trends a nasbíral přes 1 milion zhlédnutí za 3 dny a znají ho lidé ve více než 130 zemích. Mikolas je potvrzen jako headliner pro letošní ročník festivalu Colour v Řecku (50 tisíc návštěvníků).

Foto: Mikolas Josef

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.