V novém koučinkovém centru Aumakua v Praze Běchovicích realizují unikátní koncept propojující tělo, mysl a duši!

AU ve smyslu času a prostoru + MAKUA ve smyslu božství = AUMAKUA. Aumakua je výraz pocházející z havajštiny a označující spojení fyzické reality s realitou duchovní. Aumakua je ovšem také nové koučinkové centrumPraze Běchovicích, splněný sen jeho zakladatelů Daniela Trpáka a Ondry Halamy. Spolu s týmem specialistů pomáhají na cestě všem, kdo se rozhodli, že nejsou se svým životem spokojení a chtějí učinit změnu. Ano, osobní rozvoj je dnes mimořádně frekventované téma, nejrůznější lifestylové časopisy přetékají univerzálními radami, jak na sobě účinně zapracovat. Jenže pozor, v Aumakua centru to dělají jinak – po svém. Jednoduše řečeno: práci s myslí propojují s cvičením těla a meditacemi, tedy zklidněním a uvědoměním si síly vlastní intuice.

Dan Trpák a Ondra Halama

Z vlastní zkušenosti víme, že jsme všichni sami strůjci svého osudu. Bez ohledu na to jaké jsme měli dětství, rodiče, podmínky, okolnosti, zdraví a štěstí, záleží jen na nás, co se životem uděláme a jak jej využijeme. Vždy je to otázka volby mezi strachem z neúspěchu a prožíváním života naplno, rozhodnutím udělat něco jinak, důvěřovat své intuici, sobě,“ shodují se Dan Trpák a Ondra Halama. Za nejlepší současnou metodu vedoucí k rozvoji sebe samého, týmu a vůbec života považují koučink. Klíčovou podmínkou trvalých změn je totiž správná motivace. „Čím více si uvědomím, co skutečně chci, tím větší mám šanci, že toho dosáhnu. Jenže odpovědi na takové otázky se nehledají jednoduše,“ konstatuje Daniel Trpák a dodává: „Zkušený kouč vám pomůže nejen definovat cíle, ale i změnit návyky tak, aby to šlo přirozeněji.“

V Aumakua centru harmonicky propojují všechny tři základní pilíře lidského bytí: mysl, tělo a duši. Činí tak prostřednictvím koučinku a terapie, fyzické aktivity, jako je jóga, běh či kruhové tréninky, a meditace. Certifikovaní koučové, trenéři a duchovní průvodci soustředěně pracují s jednotlivci, rodinami, sportovci, umělci, ve firmách s týmy a členy týmů individuálně. Vyvinuli vlastní unikátní certifikovanou koučinkovou metodu pro rozvoj týmů – jednotlivců. Abakus map retreat dává výkon a radost do rovnováhy. Firmy a týmy jsou motivované k pozitivním změnám a výsledkům a přitom je zachována autenticita jednotlivců.

V mnoha ohledech nevšední koučinkové centrum Aumakua v Praze Běchovicích vzniklo v loňském roce. Stalo se místem dynamického seberozvoje, stejně jako místem klidu. Místem, kam se jezdí rozvíjet manažeři velkých společností a firemní týmy, stejně jako lidé hledající vnitřní klid a související změnu. Každý tady zkrátka nalezne vždy to, co právě potřebuje.

Zdroj: http://aumakua.cz/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.