Pusťte jaro do šatníku: Nadčasové peleríny se vrací na výsluní!

Zimě již odzvonilo, ale letní sluníčko nepřichází a vy váháte, co si obléci? Zkuste letošní jaro pojmout stylově: pelerína umí nejen zahřát, ale dodá vám i pořádný šmrnc!

Zdá se vám, že peleríny patří spíše mezi vintage kousky? Přesvědčíme vás o opaku! Zpočátku si možná budete připadat trochu zvláštně, ale po prvních rozpačitých okamžicích tomuhle uvolněnému střihu zaručeně propadnete.

Střih peleríny si zamilovala i známá módní návrhářka Jenny Jeshko. V jejích kolekcích najdete desítky variant různých materiálů, barev a vzorů. Charakteristické jsou pro ni originální výšivky a elegance s prvky z baroka i punku. Nositelka její módy v sobě nezapře určitý druh extravagance i smyslu pro humor.

„Pelerína má skvělé schopnosti maskování nedostatků a vyzdvižení předností každé ženy. Rafinovaně umístěný pásek zdůrazní pas a štíhlou siluetu. Hodí se jak ke klasickému kostýmku, ale stejně tak si ji můžete přehodit přes motorkářskou bundu,“ popsala návrhářka Jenny Jeshko.

Kdo by se bál, že si nebude vědět s výběrem nebo nošením peleríny rady, bez obav může využít služeb zkušených stylistů v butiku Jenny Jeshko na Starém Městě. „Součástí butiku je i krejčovský ateliér, kde si klientka může nechat ušít cokoliv na míru, či upravit vybraný kousek z kolekce. Denně máme také tzv. horké zboží „one piece only“, pouze po jednom kusu, jde tedy o exkluzivní kousky pro opravdové milovníky módy,“ prozradila návrhářka Jenny Jeshko.

Zakoupíte v obchodě F.designers: Store & Atelier, Týnská ulička 10, Praha 1 nebo na www.jennyjeshko.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.