Manželka potřebuje čas pro sebe. Jak Pepa Vágner předchází partnerské krizi?

Zpěvák a muzikálový herec Josef Vágner si na nedostatek práce nemůže stěžovat. Od té doby, co na něj doma čeká manželka Marlene a malá dcerka Amelie, se mu ale samozřejmě změnily priority. Přestože, jak už to tak bývá, se o domácnost a rodinu stará hlavně jeho žena, snaží se Pepa zapojit do chodu domácnosti zapojit, jak nejlépe to jde.

„Snažím se to oběma vynahradit, jak je to jen možné. Každou volnou chvilku trávíme společně. Sem tam je to dost hektické, ale zvládáme to,” usmívá se zpěvák. V zápětí však přiznává, že jsou i situace, které nezvládá tak dobře jako jeho žena: „třeba v noci k malé vstává hlavně má drahá polovička. Já často ráno ani nevím, že se něco dělo.“ To se mu ale nedá vyčítat, mateřský instinkt je v takových případech zkrátka nenahraditelný.

Pepa si je moc dobře vědomý, že přestože láska k dítěti je silná, někdy si i jeho partnerka potřebuje odpočinout: „nedávno jsem byl nakoupit v butiku Sabon v Palladiu a pořídil pěkné dárečky. Zařídil jsem, že si pak mohla Marlene udělat čas jen pro sebe, já jsem si zase užil čas s Amelií. Takže jsme všichni byli spokojeni.“ Rodina je pro novopečeného tatínka na prvním místě, veškerý hovor s ním stejně nakonec skončí u jeho nejbližších, o kterých mluví s doslova rozzářenýma očima.

Foto: Sabon

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.