Rozlučte se s kompromisy a zkuste ochranu Pampers Pure Protection, která funguje

Představujeme vám nové plenky Pampers Pure Protection a ubrousky Pampers Aqua Pure – kombinující pečlivě vybrané ingredience společně s ochranou Pampers, aby zajistily péči o pokožku dítěte.

Pro rodiče hledající řadu plenek a ubrousků, která je inspirována přírodou, bez toho aniž by se museli vzdát „výkonu“ plenky, je nová řada Pampers Pure perfektním řešením. Je to vůbec první řada plenek a ubrousků, vyrobená s použitím prémiové bavlny, celulózy a rostlinných materiálů, a zároveň poskytuje ochranu Pampers, kterou rodiče po celém světě znají a které důvěřují.

Plenky Pampers Pure Protection jsou vyrobeny s použitím prémiovébavlny, celulózy a rostlinných materiálů, které pocházejí z cukrové třtiny a jsou neuvěřitelně jemné k pokožce dítěte. Navíc jsou zdobeny roztomilými potisky například s motivy lamy, lenochoda, vydry a psů.

Plenky Pure Protection přináší všechny výhody, které očekáváte při použití plenek Pampers: až 12 hodin sucha pro ničím nerušený spánek miminka, jedinečnou vrchní vrstvu “Heart Quilts”, která rychle absorbuje i řídkou stolici a indikátor vlhkosti, který novopečeným rodičům ukáže, kdy je čas k výměně plenky.

Ubrousky Pampers Aqua Pure jsou navrženy tak, aby obsahovaly co největší podíl vody, přičemž zajišťují vynikající výkon, kterým je značka Pampers známá. Ubrousky jsou vyrobeny z pečlivě vybraných ingrediencí zahrnující 99 % vody a 1 % látek jemných k pokožce, které přispívají k udržení jejího přirozeného pH. Jsou také vyrobeny s použitím organické bavlny, a pokožka je tak doslova jako v bavlnce.

“Rodiče oprávněně chtějí pro své děti to nejlepší, a přesto když jde o kategorii plenek a ubrousků, mnozí byli nuceni ke kompromisu,” říká Hana Ďurajková, manažerka značky Pampers pro Českou republiku a Slovensko. “Výzkum ukazuje, že 1 ze 4 rodičů se domnívá, že přírodní výrobky nejsou v péči o děti účinné, a proto jsme rádi, že můžeme představit novou řadu plenek, která je inspirována přírodou ale nedělá kompromisy na výkonu, a rozšíří nabídku našich výrobků tak, aby poskytla rodičům další spolehlivou možnost pro jejich děti.”

Plenky Pampers Pure Protection a ubrousky Aqua Pure jsou:
• Dermatologicky testovány
• Hypoalergenní

Řada je k dispozici online od března a v drogeriích po celé České republice je k prodeji od dubna tohoto roku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.