Prožijte strhující thriller v premiéře kultovní hry Dennise Kellyho Po konci světa!

Divadlo Bez zábradlí uvede strhující thriller, který slaví mimořádné úspěchy na světových jevištích! Hra o mladých, ale nejen pro mladé. Divadlo Bez zábradlí připravuje novou premiéru kultovní hry Dennise Kellyho PO KONCI SVĚTA.

V hlavních rolích se představí Sarah Haváčová (Profesor T., Polda, Specialisté) a Karel Heřmánek jr. (Zločin v Polné, Případ dvou manželek). Svůj režijní debut na divadelních prknech představí filmový režisér a scénárista Tomáš Mašín (3 sezóny v pekle, Wilsonov, Profesor T.). Hra byla poprvé v České republice uvedena v anglickém jazyce s americkou herečkou Victorií Hogan a Karlem Heřmánkem jr. v Divadle Na prádle v roce 2017 pod režijní taktovkou Derricka Devita. Představení i výkony obou představitelů vzbudily velký ohlas. Nyní se k postavě Marca Karel Heřmánek jr. znovu vrací v českém překladu.

Napínavý příběh pojednává o tom, jak těžké je milovat někoho, kdo o tom neví. A ještě těžší je milovat někoho, kdo o to nestojí. Strhující thriller o tom, kam až může vést posedlost v lásce, můžete prožít v Divadle Bez zábradlí 31.5. a 17.6.!

Hrají: Sarah Haváčová, Karel Heřmánek jr.
Režie: Tomáš Mašín
Scéna a kostýmy: Mariana Kuchařová
Hudba: Karel

Foto: Divadlo Bez zábradlí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.