Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Soutěž Muž roku 2019 představila svoje finalisty. Jaký je váš favorit?

Oficiálním představením finalistů byl zahájen letošní, jubilejní 20. ročník soutěže mužské krásy Muž roku 2019. Dvanáctka mladých borců vzešla z tříkolového castingu a ve volnočasovém oblečení od firmy Koutný, ve spodním prádle DMXgear a s brýlemi Optika Slavíková jim to opravdu seklo. To ocenily i přítomné známé osobnosti, které přišly kluky do pražského K.U. Baru podpořit.

„Letošní kluci jsou hodně odlišní, což je dobře. Protože kolikrát mám pocit, že jsou všichni dnešní mladíci jako přes kopírák. Ale jo, jsou hezcí,“ libovala si Monika Trávníčková. „Při finále v Náchodě budu sedět v porotě, ale ještě před tím budu mít možnost poznat kluky lépe na jejich soustředění v Tunisku s cestovní kanceláří Fantasy Travel. Malého syna Maxmiliána necháváme doma, a my s manželem si uděláme dovolenou. Zároveň tam oslavíme i můj svátek, tak se moc těším,“ uvedla manželka herce Pavla Trávníčka.

Mladé pány obhlédla také herečka Patricie Solaříková, která po třinácti letech ukončila svoje působení v nekonečném seriálu Ulice. Prý se zatím tak trošku rozkoukává, tak proč přímo neobhlédnout krásné muže. „Jsou to všechno pěkní chlapi. Ale přiznám se, že moc na „hezulány“ nejsem. Pro mne Muž roku musí být hlavně pohodový chlap, použitelný pro život. Finále v Náchodě nestihnu, protože zrovna budu kamarádovi na svatbě, tak alespoň soutěž Davida Novotného podpořím tady na tiskovce,“ řekla oblíbená herečka a dodala: „Měla jsem před 14 dny premiéru v Žizkovském divadle Járy Cimrmana s představením Fantastická žena. Byla to pro mě zatím největší divadelní role mé kariéry, dávala jsem tomu poslední dva měsíce hodně a moc mě to bavilo. Jinak mám další jiné projekty a jsem sama zvědavá, co z toho vznikne.“

Finalisty okomentoval i muž světa znalý, herec Jiří Krampol. „Tihle pánové jsou dobří, ale je smutné, kolik mladých kluků dá přednost sezení u počítače, než aby se věnovali sportu. Nejsem soudný, protože jsem zarytý nepřítel jakýkoliv počítačů či mobilů. Já to nesnáším, ve mně to budí děs a hrůzu. Ale je smutné, když čtyřleté dítě ovládá počítač jako dospělý, ale nerozezná králíka od lišky. Já bych do soutěže krásy nikdy nešel. Vím, že tato soutěž je také hodně o sympatiích a já prý sympaťák jsem, ale nikdy jsem nebyl žádný hezoun,“ smál se Jiří Krampol a pokračoval: „Ale je dobře, že David Novotný tuto soutěž pořádá, protože vždyť i dámy se chtějí podívat na hezké mužské. Jedu s fešáky na jejich soustředění do Tuniska, tam je poznám lépe. Byl jsem v Tunisku už asi dvacetkrát, hodně jsem tam najezdil se Slávkem Šimkem. Je tam krásné moře a hlavně, jsou to jen dvě hodiny letu.“

Moderátoři letošního ročníku Klára Doležalová a Karel Voříšek z TV Prima mají své favority vybrané. „Já to moderuji, Davidovi říkám, že to mám vyhrát já, ale on mi ten titul nechce pořád dát!“ žertoval Karel Voříšek.

Klára Doležalová o svém vítězovi má zcela jasno: „Kluci jsou šikovní, sympatičtí, budu jim držet palce a mám svého favorita vybraného, vlastně možná i tři kluky na vítěze,“ smála se Klára.

Adepti na titul Muž roku 2019 se představili se svými patrony, mezi nimiž byli Uršula Kluková, Štěpánka Duchková, Radim Flender, Pavel Trávníček, Kája Pavlíček, Zuzana Bubílková, Hanka Krampolová, Muž roku Jiří Kmoníček a další známé osobnosti. Svého svěřence podpořilo také duo Muž roku 2016 Josef Kůrka a herečka Jitka Asterová.

„Svého svěřence jsem si otestovala. Položila jsem mu velice jednoduchou otázku, a to, jestli si pamatuje jméno narození své maminky. Drobnost, kterou považuji za velice důležitou a pokud to ten chlap ví, o něčem to svědčí. Jinak musím konstatovat, že jsou kluci čím dál tím hezčí a hlavně, mají čím dál tím větší všeobecný přehled. Takoví se neztratí,“ řekla Jitka Asterová.

 

Pepa Vágner slíbil, že v příštím roce se přihlásí do této soutěže. „Vlastně to bude pro mě motivace, aspoň budu celý rok cvičit, nyní spíše lítám kolem své dcerky Amélie“. Ke svému vozu skákal přes kapotu. „Bohužel vedle automobil byl blízko mých dveří, ale poradil jsem si s tím“ dodal se smíchem Pepa Vágner.

Prezident soutěže David Novotný byl s průběhem tiskové konference nadmíru spokojen. „Je vidět, že soutěž Muž roku, která letos slaví 20. narozeniny, přitahuje nejen stále více kvalitních uchazečů, ale i zájem médií. Však máme co nabídnout. Sympatičtí mladí muži s vypracovanými těly, exkluzivní soustředění v atraktivním resortu v Tunisku a potom finálový galavečer v krásném prostředí secesního náchodského divadla, to vše jsou nezapomenutelné zážitky. A navíc, vítězové poletí na světové soutěže, kde se kluci z Muže roku každoročně umisťují na předních místech. Musím samozřejmě moc a moc poděkovat sponzorům, protože bez nich by se soutěž neobešla. Moc děkuji.“

Na týdenní soustředění do Tuniska odlétají finalisté soutěže Muž roku už 15. května. Kdo z nich se stane Mužem roku 2019, se dozvíte při finále 23. srpna v Městském divadle Dr. J. Čížka v Náchodě.

A komu můžete držet palce? Kdo je vaším favoritem?

Jan Liška,OSVČ, 24 let, Frýdek-Místek
Václav Kršňák, gastromie, 29 let, Teplice
Michal Majzner, zámečník, 22 let, Josefov
Lukáš Moučka, technický dozor investorů, 26 let, Krupka
Ondřej Kabeláč, učitel a výchovný poradce, 29 let, Tlustovousy
Jan Solfronk, lektor, 29 let, Jablonec nad Nisou
Jakub Chyňava, student, 24 let, České Budějovice
Tomáš Vančura, OSVČ, barový catering, 26 let, Pardubice
Immanuel Adenubi, student, 21 let, Praha
Jiří Hemelka, tenisový trenér, 29 let, Prostějov
Vojtěch Urban, podnikatel, 26 let, Vsetín
Jan Tvrz, podnikatel, 26 let, Žatec

Zdroj a foto: Muž roku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *